Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Avcılar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Avcılar semtinde gerek duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat servisi için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi artık ülkemizde de mobil asansör sistemi tercih edilmektedir. Avcılar bölgesinde yüksek binaların sayısı hızla arttığından vinç sistemine duyulan ihtiyaç de hızla artmaktadır.

Avcılar Asansörlü Taşımacılık Ücretleri

Asansörlü nakliye sanıldığı gibi yüksek fiyatlı bir servis değildir. Tam aksine işçilik sürecini kısalttığı için daha ucuzdur. Asansör sistemi ile gerçekleştirilecek taşıma işlemleri hem daha çabuk hem de daha ekonomik olacaktır. Dairenizi taşıtırken asansörlü nakliyat hizmetinde ısrarcı olmanızda fayda var.

Avcılar Asansörlü Taşımacılık Faydaları

Vinçli nakliye hizmetinin sizlere birsürü avantajını sayabiliriz fakat bunlardan en çok bilinenleri:

1- Taşımacılık hizmeti daha çabuk bir biçimde sağlanır.
2- Nakliye sırasında meydana çıkabilecek zarar en aza indirgenir. Bina içinden yapılacak nakliye işlemlerinde eşyalar kesinlikle zarar görür.
3- Nakliyat hizmeti daha hesaplı bi şekilde sağlanır.
4- Dünya standartlarında bir nakliye hizmeti alırsınız.

Asansör Sistemleri Nasıldır?

İlk olarak 1960’lı zamanlarda Almanya’da tasarlanan bu sistemler bir çekici veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe tasarlanmış Alüminyum bomlardan oluşan merdiven sistemi yüksek katlara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu vinç sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Vinç sistemleri avrupa ülkelerinde uzun zamandır kullanılırken bizlerde yoğun olarak son on yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, elektrik kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve çelik halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 12 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.