Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Avcılar Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Avcılar semtinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü nakliye servisi için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de mobil asansör sistemi talep edilmektedir. Avcılar bölgesinde yüksek katlı residansların sayısı hızla artmakta olduğundan vinç sistemine duyulan ihtiyaç de zamanla artmaktadır.

Avcılar Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü taşımacılık zannedildiği gibi pahalı bir hizmet değildir. Tam tersi işçilik sürecini kısalttığı için daha ekonomiktir. Mobil asansör sistemi ile yapılacak taşımacılık işlemleri hem daha ivedi hem de daha ekonomik olacaktır. Evinizi taşıtırken vinçli nakliyat konusunda ısrarcı olunuz.

Avcılar Asansörlü Taşımacılık Faydaları

Mobil asansörlü nakliye hizmetinin sizlere oblarca faydasını sayabiliriz lakin bunlardan en mühim olanı:

1- Taşımacılık hizmeti daha seri bir türde yapılır.
2- Taşıma esnasında meydana gelebilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içinden yapılan nakliyat işinde eşyalar kolaylıkla zarar görecektir.
3- Evden eve nakliyat işi daha hesaplı bir şekilde gerçekleştirilir.
4- Dünya standartlarında bir taşımacılık hizmeti alırsınız.

Mobil Asansör Sistemleri Nasıldır?

İlk defa 1960’lı dönemde Almanya’da meydana getirilen bu sistemler bir çekici veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe geçirilmiş Alüminyum merdivenlerden oluşan merdiven sistemi yüksek binalara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu vinç sistemleri  28-72 metre uzunluğa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Mobil asansör sistemleri avrupa ülkelerinde uzun süredir tercih edilirken bizlerde yoğun olarak son bikaç yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, jeneratör kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 16 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.