Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Başakşehir Asansörlü Nakliyat

İstanbul Başakşehir semtinde gerek duyduğunuz asansörlü nakliyat hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi günümüzde ülkemizde de asansör sistemi tercih edilmektedir. Başakşehir bölgesinde yüksek katlı residansların sayısı hızla arttığından mobil asansör sistemine duyulan ihtiyaç de gün geçtikçe artmaktadır.

Başakşehir Asansörlü Nakliyat Fiyat Tarifesi

Asansörlü taşımacılık umulduğu gibi masraflı bir hizmet değildir. Tam aksine işçilik sürecini kısalttığı için daha ucuzdur. Vinç sistemi ile yapılan nakliye işlemleri hem daha çabuk hem de daha hesaplı olacaktır. Evinizi taşıtırken asansörlü nakliye hizmetinde ısrarcı olmalısınız.

Başakşehir Asansörlü Taşımacılık Faydaları

Mobil asansörlü nakliyat hizmetinin sizlere oblarca faydasını sayabiliriz ama bunlardan en önemlisi:

1- Nakliyat hizmeti daha hızlı bir türde sağlanır.
2- Nakliye sırasında meydana çıkabilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içinden yapılan nakliyat hizmetinde eşyalar kesinlikle zarar görür.
3- Taşınma servisi daha ucuz bi şekilde sağlanır.
4- Avrupa standartlarında bir nakliyat hizmeti alırsınız.

Vinç Sistemleri Nasıldır?

İlk defa 1960’lı yıllarda Almanya’da meydana getirilen bu sistemler bir çekici veya bir kamyonet üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe geçirilmiş Alüminyum merdivenlerden oluşan vinç sistemi yüksek binalara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak için üretilmiştir. Bu vinç sistemleri  28-72 metre uzunluğa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Mobil asansör sistemleri gelişmiş ülkelerde uzun süredir kullanılırken Türkiye’de genel olarak son onbeş yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, elektrik kullanılarak veya PTO ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 46 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde yüksek residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

 • Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beyoğlu ilçesi Katip Mustafa Çelebi mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi gereksinim duyuyorsunuz? O vakit doğru yere geldiniz. Ticarethanemiz çok sayıda araç ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Beşiktaş Nisbetiye Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beşiktaş semti Nisbetiye mahallesinde Ev taşımacılık hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunar.

 • Maltepe Girne Evden Eve Nakliyat

  - on 23 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Maltepe mahallesi Girne mahallesinde Evden eve nakliyat işletmesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Şirketimiz birçok kamyon ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sağlar.

 • Arnavutköy Çilingir Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Arnavutköy bölgesi Çilingir mahallesinde Ev taşımacılık işletmesine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile kurumsal taşımacılık hizmeti sağlar.