Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Bayrampaşa Asansörlü Nakliyat

İstanbul Bayrampaşa bölgesinde gerek duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi artık ülkemizde de vinç sistemi kullanılmaktadır. Bayrampaşa semtinde çok katlı binaların sayısı zamanla artmakta olduğundan vinç sistemine duyulan gereksinim de zamanla artmaktadır.

Bayrampaşa Asansörlü Nakliye Fiyatları

Asansörlü taşımacılık zannedildiği gibi pahalı bir hizmet değildir. Tam aksine işçilik sürecini kısalttığı için daha ucuzdur. Asansör sistemi ile gerçekleştirilecek taşımacılık işlemleri hem daha çabuk hem de daha ekonomik olacaktır. Dairenizi taşıtırken asansörlü nakliyat hizmetinde ısrarcı olmalısınız.

Bayrampaşa Asansörlü Nakliye Faydaları

Mobil asansörlü nakliyat hizmetinin sizlere oblarca faydasını sayabiliriz fakat bunlardan en mühim olanı:

1- Nakliyat hizmeti daha seri bir biçimde yapılır.
2- Taşıma sırasında meydana gelebilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içinden sağlanan taşımacılık işlemlerinde eşyalar kesinlikle zarar görür.
3- Evden eve nakliyat hizmeti daha ekonomik bir şekilde sağlanır.
4- Dünya standartlarında bir taşımacılık hizmeti alırsınız.

Asansör Sistemleri Nasıldır?

İlk kez 1960’lı yıllarda Almanya’da tasarlanan bu makineler bir çekici veya bir kamyon üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe geçirilmiş Alüminyum merdivenlerden oluşan bu sistem yüksek katlara veya çatılara eşya çıkarmak için üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri gelişmiş ülkelerde uzun süredir kullanılırken Türkiye’de genel olarak son on yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, jeneratör kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve çelik halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 46 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde yüksek residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

 • Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beyoğlu ilçesi Katip Mustafa Çelebi mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi gereksinim duyuyorsunuz? O vakit doğru yere geldiniz. Ticarethanemiz çok sayıda araç ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Beşiktaş Nisbetiye Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beşiktaş semti Nisbetiye mahallesinde Ev taşımacılık hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunar.

 • Maltepe Girne Evden Eve Nakliyat

  - on 23 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Maltepe mahallesi Girne mahallesinde Evden eve nakliyat işletmesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Şirketimiz birçok kamyon ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sağlar.

 • Arnavutköy Çilingir Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Arnavutköy bölgesi Çilingir mahallesinde Ev taşımacılık işletmesine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile kurumsal taşımacılık hizmeti sağlar.