Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Beşiktaş Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Beşiktaş bölgesinde gereksinim duyduğunuz asansörlü nakliyat işi için şirketimizi tercih edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi artık ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Beşiktaş ilçesinde çok katlı yapıların sayısı zamanla çoğaldığından mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de gün geçtikçe artmaktadır.

Beşiktaş Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü nakliyat umulduğu gibi yüksek fiyatlı bir servis değildir. Tam aksine işçilik süesini kısalttığı için daha ekonomiktir. Mobil asansör sistemi ile gerçekleştirilecek taşımacılık işlemleri hem daha ivedi hem de daha ucuz olacaktır. Eşyalarınızı taşıtırken asansörlü nakliyat konusunda ısrarcı olmalısınız.

Beşiktaş Asansörlü Nakliyat Avantajları

Mobil asansörlü nakliyat hizmetinin sizlere birsürü faydasını sayabiliriz lakin bunlardan en mühim olanı:

1- Taşımacılık hizmeti daha seri bir biçimde yapılır.
2- Nakliyat sırasında meydana çıkabilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içerisinden sağlanan nakliye işinde eşyalar kesinlikle zarar görecektir.
3- Taşınma işi daha hesaplı bir şekilde gerçekleştirilir.
4- Avrupa standartlarında bir nakliyat hizmeti alırsınız.

Vinç Sistemleri Nasıl Çalışır?

İlk defa 1960’lı zamanlarda Almanya’da tasarlanan bu sistemler bir çekici veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe tasarlanmış Alüminyum bomlardan oluşan merdiven sistemi yüksek binalara veya çatılara mobilya çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu asansör sistemleri  28-72 metre uzaklığa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri gelişmiş ülkelerde uzun zamandır kullanılırken ülkemizde genel olarak son bikaç yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, ceyran kullanılarak veya PTO ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 12 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.