Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Beşiktaş Asansörlü Nakliyat

İstanbul Beşiktaş bölgesinde gerek duyduğunuz asansörlü nakliyat servisi için bizleri tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi artık ülkemizde de mobil asansör sistemi talep edilmektedir. Beşiktaş ilçesinde yüksek katlı residansların sayısı zamanla arttığından mobil asansör sistemine duyulan ihtiyaç de zamanla artmaktadır.

Beşiktaş Asansörlü Nakliyat Fiyat Tarifesi

Asansörlü nakliye umulduğu gibi pahalı bir hizmet değildir. Tam aksine işçilik sürecini kısalttığı için daha ekonomiktir. Mobil asansör sistemi ile yapılan taşıma işlemleri hem daha hızlı hem de daha ucuz olacaktır. Dairenizi taşıtırken mobil asansörlü taşımacılık konusunda ısrarcı olunuz.

Beşiktaş Asansörlü Taşımacılık Faydaları

Asansörlü taşımacılık hizmetinin sizlere oblarca faydasını sayabiliriz ama bunlardan en mühim olanı:

1- Nakliye hizmeti daha hızlı bir türde yapılır.
2- Nakliye sırasında meydana çıkabilecek zarar önlenir. Bina içinden yapılacak nakliyat hizmetinde eşyalar kolaylıkla zarar görecektir.
3- Taşınma servisi daha ucuz bi şekilde gerçekleştirilir.
4- Dünya standartlarında bir nakliyat hizmeti alırsınız.

Mobil Asansör Sistemleri Nedir?

İlk kez 1960’lı zamanlarda Almanya’da tasarlanan bu makineler bir çekici veya bir kamyonet üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe tasarlanmış Alüminyum bomlardan oluşan vinç sistemi yüksek yerlere veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak için üretilmiştir. Bu vinç sistemleri  28-72 metre uzunluğa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri gelişmiş ülkelerde uzun süredir kullanılırken bizlerde yoğun olarak son onbeş yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, ceyran kullanılarak veya PTO ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve çelik halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 23 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.