Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Beşiktaş Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Beşiktaş ilçesinde gereksinim duyduğunuz asansörlü nakliye hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi günümüzde ülkemizde de vinç sistemi talep edilmektedir. Beşiktaş ilçesinde çok katlı residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan vinç sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

Beşiktaş Asansörlü Nakliye Ücretleri

Asansörlü nakliyat zannedildiği gibi masraflı bir servis değildir. Tam tersi işçilik zamanını kısalttığı için daha ekonomiktir. Asansör sistemi ile yapılan taşıma işlemleri hem daha ivedi hem de daha hesaplı olacaktır. Eşyalarınızı taşıtırken vinçli taşımacılık hizmetinde ısrarcı olmalısınız.

Beşiktaş Asansörlü Nakliye Faydaları

Mobil asansörlü nakliyat hizmetinin sizlere çok sayıda faydasını sayabiliriz ama bunlardan en mühim olanı:

1- Nakliye hizmeti daha hızlı bir şekilde yapılır.
2- Nakliye esnasında meydana çıkabilecek zarar en aza indirgenir. Bina içinden yapılacak nakliye hizmetinde eşyalar kolaylıkla zarar görecektir.
3- Evden eve nakliyat hizmeti daha hesaplı bi şekilde sağlanır.
4- Dünya standartlarında bir taşımacılık hizmeti alırsınız.

Mobil Asansör Sistemleri Nasıldır?

İlk olarak 1960’lı zamanlarda Almanya’da meydana getirilen bu sistemler bir römork veya bir kamyon üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe geçmiş Alüminyum bomlardan oluşan bu sistem yüksek binalara veya çatılara eşya çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Vinç sistemleri avrupa ülkelerinde uzun zamandır kullanılırken Türkiye’de genel olarak son bikaç yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, ceyran kullanılarak veya hidrolik güç ünitesi ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve çelik halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 13 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.