Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Çatalca Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Çatalca ilçesinde gerek duyduğunuz asansörlü taşımacılık servisi için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi artık ülkemizde de mobil asansör sistemi talep edilmektedir. Çatalca ilçesinde yüksek katlı binaların sayısı gün geçtikçe çoğaldığından asansör sistemine duyulan ihtiyaç de zamanla artmaktadır.

Çatalca Asansörlü Taşımacılık Ücretleri

Asansörlü taşımacılık umulduğu gibi yüksek fiyatlı bir iş değildir. Tam aksine işçilik sürecini kısalttığı için daha ekonomiktir. Vinç sistemi ile yapılacak taşıma işlemleri hem daha çabuk hem de daha ekonomik olacaktır. Dairenizi taşıtırken asansörlü nakliye hizmetinde ısrarcı olunuz.

Çatalca Asansörlü Nakliye Avantajları

Asansörlü taşımacılık hizmetinin sizlere çok sayıda faydasını sayabiliriz lakin bunlardan en önemlisi:

1- Taşımacılık hizmeti daha seri bir şekilde sağlanır.
2- Taşıma sırasında meydana gelebilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içerisinden sağlanan nakliye hizmetinde eşyalar kesinlikle zarar görür.
3- Ev taşımacılık işi daha ekonomik bir şekilde sağlanır.
4- Dünya standartlarında bir nakliyat hizmeti alırsınız.

Vinç Sistemleri Nedir?

İlk defa 1960’lı dönemde Almanya’da tasarlanan bu sistemler bir çekici veya bir kamyon üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe geçmiş Alüminyum merdivenlerden oluşan vinç sistemi yüksek yerlere veya çatılara mobilya çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre uzaklığa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Vinç sistemleri avrupa ülkelerinde uzun süredir tercih edilirken ülkemizde genel olarak son bikaç yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, elektrik kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve çelik halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 9 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.