Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Esenler Asansörlü Nakliyat

İstanbul Esenler semtinde gerek duyduğunuz asansörlü taşımacılık işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi günümüzde ülkemizde de vinç sistemi talep edilmektedir. Esenler ilçesinde yüksek binaların sayısı gün geçtikçe arttığından asansör sistemine duyulan gereksinim de zamanla artmaktadır.

Esenler Asansörlü Taşımacılık Ücretleri

Asansörlü taşımacılık sanıldığı gibi masraflı bir hizmet değildir. Tam aksine işçilik zamanını kısalttığı için daha ekonomiktir. Asansör sistemi ile gerçekleştirilecek taşıma işlemleri hem daha çabuk hem de daha hesaplı olacaktır. Evinizi taşıtırken asansörlü nakliyat konusunda ısrarcı olmanızda fayda var.

Esenler Asansörlü Nakliye Avantajları

Mobil asansörlü taşımacılık hizmetinin sizlere birsürü avantajını sayabiliriz fakat bunlardan en önemlisi:

1- Nakliye hizmeti daha hızlı bir biçimde yapılır.
2- Taşıma esnasında meydana gelebilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içerisinden yapılacak nakliyat işlemlerinde eşyalar kolayca zarar görür.
3- Ev taşımacılık servisi daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirilir.
4- Dünya standartlarında bir taşımacılık hizmeti alırsınız.

Vinç Sistemleri Nedir?

İlk defa 1960’lı zamanlarda Almanya’da üretilen bu asansörler bir çekici veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe geçmiş Alüminyum bomlardan oluşan bu sistem yüksek katlara veya çatılara eşya çıkarmak için üretilmiştir. Bu vinç sistemleri  28-72 metre uzaklığa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Vinç sistemleri gelişmiş ülkelerde uzun süredir tercih edilirken ülkemizde yoğun olarak son onbeş yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, ceyran kullanılarak veya hidrolik güç ünitesi ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve çelik halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 19 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.