Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Esenyurt Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Esenyurt ilçesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü nakliye servisi için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi günümüzde ülkemizde de asansör sistemi tercih edilmektedir. Esenyurt bölgesinde yüksek katlı yapıların sayısı hızla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de gün geçtikçe artmaktadır.

Esenyurt Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Asansörlü nakliye zannedildiği gibi masraflı bir servis değildir. Tam aksine işçilik zamanını kısalttığı için daha ucuzdur. Vinç sistemi ile gerçekleştirilecek taşıma işlemleri hem daha çabuk hem de daha ucuz olacaktır. Dairenizi taşıtırken vinçli nakliye konusunda ısrarcı olmanızda fayda var.

Esenyurt Asansörlü Nakliyat Avantajları

Asansörlü taşımacılık hizmetinin sizlere çok sayıda faydasını sayabiliriz ama bunlardan en çok bilinenleri:

1- Nakliye hizmeti daha çabuk bir şekilde tamamlanır.
2- Taşıma sırasında meydana gelebilecek zarar en aza indirgenir. Bina içinden sağlanan nakliye hizmetinde eşyalar kesinlikle zarar görecektir.
3- Nakliyat servisi daha hesaplı bir şekilde gerçekleştirilir.
4- Avrupa standartlarında bir nakliyat hizmeti alırsınız.

Vinç Sistemleri Nasıldır?

İlk olarak 1960’lı dönemde Almanya’da üretilen bu asansörler bir çekici veya bir kamyon üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe geçmiş Alüminyum bomlardan oluşan vinç sistemi yüksek binalara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak için üretilmiştir. Bu asansör sistemleri  28-72 metre uzunluğa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Vinç sistemleri gelişmiş ülkelerde uzun süredir kullanılırken bizlerde yoğun olarak son onbeş yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, elektrik kullanılarak veya PTO ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve çelik halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 45 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde yüksek residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

 • Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beyoğlu ilçesi Katip Mustafa Çelebi mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi gereksinim duyuyorsunuz? O vakit doğru yere geldiniz. Ticarethanemiz çok sayıda araç ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Beşiktaş Nisbetiye Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beşiktaş semti Nisbetiye mahallesinde Ev taşımacılık hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunar.

 • Maltepe Girne Evden Eve Nakliyat

  - on 23 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Maltepe mahallesi Girne mahallesinde Evden eve nakliyat işletmesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Şirketimiz birçok kamyon ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sağlar.

 • Arnavutköy Çilingir Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Arnavutköy bölgesi Çilingir mahallesinde Ev taşımacılık işletmesine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile kurumsal taşımacılık hizmeti sağlar.