Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Esenyurt Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Esenyurt semtinde gerek duyduğunuz asansörlü taşımacılık servisi için şirketimizi tercih edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de mobil asansör sistemi kullanılmaktadır. Esenyurt semtinde yüksek residansların sayısı gün geçtikçe arttığından asansör sistemine duyulan ihtiyaç de gün geçtikçe artmaktadır.

Esenyurt Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Asansörlü nakliye umulduğu gibi yüksek fiyatlı bir hizmet değildir. Tam aksine işçilik sürecini kısalttığı için daha ucuzdur. Asansör sistemi ile gerçekleştirilecek nakliye işlemleri hem daha hızlı hem de daha hesaplı olacaktır. Evinizi taşıtırken vinçli nakliyat konusunda ısrarcı olmanızda fayda var.

Esenyurt Asansörlü Taşımacılık Faydaları

Vinçli taşımacılık hizmetinin sizlere çok sayıda faydasını sayabiliriz ama bunlardan en çok bilinenleri:

1- Nakliyat hizmeti daha hızlı bir biçimde yapılır.
2- Nakliyat sırasında meydana çıkabilecek zarar önlenir. Bina içerisinden yapılacak nakliye işinde eşyalar kolayca zarar görecektir.
3- Evden eve nakliyat işi daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirilir.
4- Avrupa standartlarında bir taşımacılık hizmeti alırsınız.

Asansör Sistemleri Nedir?

İlk olarak 1960’lı yıllarda Almanya’da üretilen bu sistemler bir çekici veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe geçirilmiş Alüminyum bomlardan oluşan bu sistem yüksek binalara veya çatılara mobilya çıkarmak için üretilmiştir. Bu asansör sistemleri  28-72 metre uzunluğa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri avrupa ülkelerinde uzun süredir kullanılırken Türkiye’de yoğun olarak son on yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, jeneratör kullanılarak veya PTO ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 10 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.