Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

Evden eve nakliyat şikayetleri

Duyurular 29 Ağustos 2017

Evden eve nakliyat konusunda çok fazla şikayet duymaktayız peki ama bu sektörde neden bu kadar çok şikayet yer almakta?

Şikayetlerle ilgili tarafsız olarak bakmak gerekirse suç tek taraflı olmuyor. Bazen nakliyeciler işi almak için fiyatı uygun verip daha sonra 2. bir pazarlık ile fiyatı yükseltmeye çalışmakta, bazen ise müşteriler uygun fiyat alabilmek için eşyalarını gizlemekte ve daha sonra bu tür problemler ile karşılaşmakta.

Evden eve nakliyat sektöründe her iki tarafın düsürst olması halinde hiçbir sorun yaşanmamaktadır.

Evden eve nakliyat şikayetlerinin en büyük sebebi müşterilerin ucuz fiyat merakından kaynaklanmakta. Siz 10 liraya yapılacak işi 5 liraya yapırmaya çalışırsanız iş bittiğinde şikayetçi olmyacaksınız çünkü sizin vereceğiniz paranın karşılığı o.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 2691 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

  • Sigortalı Evden Eve Nakliyat

    - on 6 Ekim 2021 - 0 Yorumlar

    İnsanlar evini taşıtırken genellikle eşyalarının zarar görmesine karşın eşyalarının sigortalı olarak taşınmasını talep ederler. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetinde ise bilinmeyen birçok gerçek var. Sigorta teminat bedeli 500 bin lira olsa dahi eşyalarınız zarar gördüğünde size bu parayı vereceklerini sanmayın. Teminat bedeli sigorta şirketi tarafından ödenecek en yüksek değerdir. Sigorta şirketi hangi durumlarda zararınızı karşılar? […]