Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Fatih Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Fatih semtinde gereksinim duyduğunuz asansörlü nakliyat servisi için bizleri tercih edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Fatih bölgesinde yüksek katlı yapıların sayısı zamanla çoğaldığından mobil asansör sistemine duyulan ihtiyaç de hızla artmaktadır.

Fatih Asansörlü Taşımacılık Fiyat Tarifesi

Asansörlü evden eve nakliyat umulduğu gibi yüksek fiyatlı bir hizmet değildir. Tam aksine işçilik süesini kısalttığı için daha ekonomiktir. Asansör sistemi ile yapılacak nakliye işlemleri hem daha ivedi hem de daha ekonomik olacaktır. Dairenizi taşıtırken vinçli taşımacılık konusunda ısrarcı olunuz.

Fatih Asansörlü Nakliye Avantajları

Mobil asansörlü nakliye hizmetinin sizlere çok sayıda avantajını sayabiliriz lakin bunlardan en çok bilinenleri:

1- Nakliyat hizmeti daha hızlı bir biçimde tamamlanır.
2- Nakliye esnasında meydana gelebilecek zarar en aza indirgenir. Bina içinden yapılan nakliyat işinde eşyalar kesinlikle zarar görecektir.
3- Evden eve nakliyat hizmeti daha ucuz bi şekilde gerçekleştirilir.
4- Avrupa standartlarında bir nakliye hizmeti alırsınız.

Asansör Sistemleri Nasıl Çalışır?

İlk defa 1960’lı dönemde Almanya’da tasarlanan bu sistemler bir çekici veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe geçmiş Alüminyum bomlardan oluşan merdiven sistemi yüksek binalara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak için üretilmiştir. Bu asansör sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Mobil asansör sistemleri avrupa ülkelerinde uzun zamandır tercih edilirken bizlerde genel olarak son onbeş yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, jeneratör kullanılarak veya PTO ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 10 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.