Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Fatih Asansörlü Nakliyat

İstanbul Fatih semtinde gerek duyduğunuz asansörlü nakliyat hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi günümüzde ülkemizde de asansör sistemi kullanılmaktadır. Fatih bölgesinde yüksek residansların sayısı hızla arttığından mobil asansör sistemine duyulan ihtiyaç de gün geçtikçe artmaktadır.

Fatih Asansörlü Nakliyat Fiyat Tarifesi

Asansörlü evden eve nakliyat zannedildiği gibi pahalı bir iş değildir. Tam tersi işçilik sürecini kısalttığı için daha ucuzdur. Asansör sistemi ile gerçekleştirilecek taşımacılık işlemleri hem daha çabuk hem de daha hesaplı olacaktır. Evinizi taşıtırken asansörlü nakliyat konusunda ısrarcı olunuz.

Fatih Asansörlü Taşımacılık Avantajları

Mobil asansörlü taşımacılık hizmetinin sizlere oblarca artısını sayabiliriz ama bunlardan en mühim olanı:

1- Nakliye hizmeti daha çabuk bir türde tamamlanır.
2- Taşıma sırasında meydana gelebilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içinden yapılacak nakliyat işlemlerinde eşyalar kesinlikle zarar görecektir.
3- Nakliyat servisi daha ekonomik bi şekilde gerçekleştirilir.
4- Dünya standartlarında bir taşımacılık hizmeti alırsınız.

Mobil Asansör Sistemleri Nedir?

İlk kez 1960’lı dönemde Almanya’da tasarlanan bu asansörler bir römork veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe geçmiş Alüminyum bomlardan oluşan bu sistem yüksek yerlere veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak için üretilmiştir. Bu asansör sistemleri  28-72 metre uzaklığa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri gelişmiş ülkelerde uzun zamandır tercih edilirken ülkemizde yoğun olarak son bikaç yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, ceyran kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 12 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.