Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Arnavutköy Evden eve nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Ahmet
  • Sabit Telefon: 0212 430 9194
  • Telefon: 0538 634 9816
  • Mobil Telefon: 0535 414 3452
  • Web Sitesi: http://www.neconakliyat.com
  • E-Posta: info@neconakliyat.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat
  • Adres: Arnavutköy evden eve nakliyat 0538 634 9816
  • İlçe / Semt: arnavutköy
  • Ekleme Tarihi: 26 Temmuz 2019 00:22
neco-asansörlü-nakliyat
mirzaoglu-evden-eve-nakliyat-mirzaoglu-evden-eve-nakliyat-1301563613569405309874198736552137211155772n

Açıklama

Nakliyat Olarak İlkelerimiz
Siz değerli işbirlikçilerimizin çözümsüz kaldığı uygulamalardan dolayı ev,işyeri ve ofislerinizin tüm taşıma ve ambalajlamalı taşınmalarda, Güven ve Kalite yönünde taşınmak ve yaşamaktan keyif alabileceğiniz anlara dönüştürmek.
Çözüm odaklı olmak ve memnuniyet ilkemiz standartlarımız arasındadır. Ticari ahlak kuralımızın ve olmazsa olmazlarımızın arasında birinci önceliğimiz ‘ güven ve ehemmiyettir. ‘
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak belirleyip doğru çözümleri en kısa sürede mümkün olan en kaliteli şekilde sunmaktır. Yüksek hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak birincil hedefimizdir.
Biz Kimiz
Biz Herzaman Şuna İnanırız
-Daha iyi hizmet , daha çok müşteri ve daha çok kazanç demektir,
-Daha çok kazanç , hizmet kalitesine daha çok yatırım demektir.
-Hizmetten kazandığımızı insana ve ülkemize yatırım yapmaktayız.
-Ve biz biliyoruzki inanmak, eger içinde özveri var ise başarmanın ‘ta’ kendisidir..
firma profili
VİZYONUMUZ:
Her geçen gün değişen profilinin geliştirilmesi doğrultusunda, geniş bir alana uzmanlığını taşıyabileceği şehiriçi ve şehirdışı projelerinde, güçlü finansal sermayesi ve geçmiş deneyimlerinin desteği ile teknolojik gelişmelere duyarlı yaklaşımın getireceği sinerji ve değer sayesinde, şeffaf ve dinamik yapı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe iyi bilinen, değerli bir marka olmak. Doğru zamanda ,Doğru hizmet, Doğru maliyet.
MİSYONUMUZ:
Hizmetlerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile nakliyat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve taşımacılık sektöründe en yüksek değeri sunan bir aile şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.
SOSYAL POLİTİKAMIZ:
Kuruluş ilkeleri gereği yüklendiği sosyal sorumluluk bilinciyle tüm yöneticileri ve çalışanları ile çevreye saygılı olarak, müşterilerimize, sektöre ve ülke ekonomisine katma değer saglamayı kendine öncelikli ilke edinmiştir.
KALİTE POLİTİKAMIZ:
Neco Taşımacılık® Yöneticileri ve çalışanları olarak müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sunmayı, Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken sosyal politikamıza uygun olarak üretmeyi, Tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliliğini,güvenilirliğini ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi, Faaliyetlerimizi yaparken iş ahlakı, saygı ve güleryüzü ön planda tutmayı, Müşterilerimize şirketimizin ortağı gözüyle bakarak her türlü öneri, istek ve şikayetlerini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmet vermeyi üstün bir görev bilir, o şuurla hareket ederiz.

Gösterim istatistikleri : toplam 1172 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 2855d3a1d8303a19

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al