Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Ataşehir Aksöz Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Erol Ayırkan
  • Sabit Telefon: 0216 526 15 17
  • Telefon: 0536 608 88 45
  • Mobil Telefon: 0532 100 18 83
  • Web Sitesi: http://www.aksoznakliyat.com
  • E-Posta: info@aksoznakliyat.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Kayışdağı Mahallesi Uslu Caddesi No:54 Kat:2
  • İlçe / Semt: Ataşehir
  • Ekleme Tarihi: 27 Temmuz 2017 15:08
aksoz-nakliyat

Açıklama

Türkiye’nin her noktasında nakliye hizmetinin gerekli olduğunu bilerek başladığımız çalışma hayatımızda Aksöz nakliyat olarak fark yaratmayı başarıyoruz. Sahip olduğumuz iş disipliniyle birlikte hangi noktadan hangi noktaya nakliye hizmetini almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizler için her zaman aktif olarak şehirlerarası nakliye olanağını sunan bir firma olmamız itibariyle, yüksek güven anlayışıyla birlikte hareket ediyoruz. Güven, bizim için kilit nokta oluyor. Taşınmasını istediğiniz eşyalarınıza değer vererek sürdürdüğümüz çalışma anlayışıyla birlikte her nakliye işleminde ayrı bir özveriyle çalışıyoruz. Sahip olduğumuz uzman ekiple beraber, geçmişten günümüze kadar hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Evden eve nakliye veya şehirlerarası nakliye gerektiğinde, bizi ilk tercih olarak seçen müşterilerimizle birlikte her gün büyümeye devam ediyoruz.

Aksöz Nakliyat %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Sahip olduğumuz profesyonel kadromuzla beraber, her nakliye işleminde özel bir çalışma standardına sahip olmayı biliyoruz. Şehirlerarası nakliye işlemleri için özellikle müşterilerimizin yaşadığı hassasiyeti anlayışla karşılayarak, hizmet seviyemizi üst noktaya çekiyoruz. Eşyalarınızın ne miktarda olduğu fark etmeksizin, Türkiye’nin her noktasına olacak şekilde nakliye gerçekleştirebiliyoruz. 7 gün 24 saat nakliye hizmeti alabilmenize olanak sağlayan firma olmamızla beraber ayrıcalığımızı kanıtlıyoruz. Profesyonellik çerçevesi içerisinde tecrübemizin farkını her zaman kanıtlıyoruz. Günümüzde beklenilen nakliye arayışına cevap vermeyi biliyoruz.

Aksöz nakliyat olarak bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, sizlerin nakliye isteklerinize çözüm bulabilmek adına çalışmalarımızı başlatıyoruz. Son işlem olarak eşyalarınızı belirttiğiniz şekilde taşıyarak sizleri memnun ediyoruz.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2461 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 2715979d7a589aa2

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al