Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Ataşehir Albayrak Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Ali Albayrak
  • Sabit Telefon: 0216 302 07 74
  • Telefon: 0212 202 67 37
  • Mobil Telefon: 0532 356 62 85
  • Web Sitesi: http://www.albayrakevdenevenakliyat.com
  • E-Posta: albayrak@albayraknakliyat.biz.tr
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Ataşehir Bulvarı,No 79
  • İlçe / Semt: Ataşehir
  • Ekleme Tarihi: 28 Temmuz 2017 00:13
albayrak-nakliyat

Açıklama

Modern dünyada artık bir yerden bir yere taşınmak, iş sebebiyle bile mümkün olabilen bir durum olması itibariyle oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Albayrak nakliyat ekibi olarak verdiğimiz nakliye hizmetinde güvene dayalı olarak çalışmalarımızı gerçekleştirirken aynı zamanda nakliye konusunda verdiğimiz hizmeti geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Sizlerin ilk tercihi olmaktan her zaman kıvanç duyuyor olmamızla beraber, nakliye ihtiyaçlarınıza aradığınız çözümleri getirmeyi başarıyoruz. Çalışma alanlarımızı gerçekleştirdiğimiz gibi aynı zamanda sunduğumuz hizmetleri de her geçen gün artırarak ilerliyoruz. Farklı tiplerde nakliye işlemlerini yüksek kaliteli olarak gerçekleştiriyor olmamızla beraber hizmet standartlarımızı en üst noktasında tutuyoruz. Bizimle yapacağınız çalışmayla beraber her zaman ürünlerinizin emin ellerde olduğunuzu fark edeceksiniz.

Albayrak Nakliyat Profesyonel Nakliye

Nakliye hizmetini almak isteyen müşteriler, amatör çalışmalar neticesinde ürünlerinde ciddi anlamda maddi zarar görebilirler. Albayrak nakliyat olarak işimizi profesyonel olarak yapma güvencesi sunarak hareket ediyor olmamız itibariyle, ekibimizde bulunan dinamik kadroyla beraber çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin ürünlerini önce kontrol ediyor, ardından ambalajlıyor ardından da eşyaların taşınacağı araca taşıyoruz. Araç içerisinde eşyaların tekrar düzenlemesini ve kontrolünü yapmamızın ardından, nakliye için belirlenen noktaya gidiyoruz. Çalışma tempomuzu her zaman koruyor olmamızla beraber, personellerimize periyodik olarak verdiğimiz eğitimle birlikte yeni nesil nakliye standartlarına uyum sağlamayı başarıyoruz. Hiçbir zaman sizleri tek bir sorunla bile karşılaştırmamış olmamızın haklı gururunu yaşayarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Albayrak Nakliyat, İstanbul’un hem avrupa hem anadolu yakasında taşımacılık ve depolama hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz talepleriniz için yukarıda yer alan telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2908 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 305597a577e672da

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al