Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Atlas Evden Eve Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: İsmail Ayırkan
  • Sabit Telefon: 0216 419 26 36
  • Telefon: 0212 230 49 99
  • Mobil Telefon: 0533 732 49 44
  • Web Sitesi: http://www.atlasevdeneve.net
  • E-Posta: info@atlasevdeneve.net
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Selimiye Caddesi No:54/1
  • İlçe / Semt: Sancaktepe
  • Ekleme Tarihi: 28 Temmuz 2017 11:46
atlas-nakliyat

Açıklama

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir evden eve nakliyat şirketi mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz.

Yorucu günlük hayat temposu, iş ve hayatın farklı etkenleri derken taşınma işlemi başlı başına bir sorun gibi görünüyor. Atlas nakliyat olarak, planlı veya plansız olarak gerçekleştireceğiniz tüm nakliye işlemleri için sizler için hizmet vermeye devam ediyoruz. Üst düzey kalitede sunduğumuz nakliyat işlemleriyle beraber, her çalışmamızdan memnun kalacağınızdan eminiz. Tüm nakliye çalışmalarımıza ayrı bir özenle bakıyor olmamızla beraber, üstün hizmet prensiplerine sahip olduğumuzu belirtmeliyiz. Güçlü referanslarımız ve edindiğimiz tecrübeler ışığında, üst düzey hizmet kalitemizden bir an bile olsun ödün vermiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların tamamında, sizlerin memnuniyeti adına hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Takım arkadaşlarımızın tamamı, nakliye konusunda eğitimli oldukları gibi uzman kişilerden oluşuyorlar.

Atlas Nakliyat ile 7/24 Nakliye

Ekibimizin sahip olduğu profesyonellikle beraber Atlas nakliyat olarak sizlere haftanın 7 günü 24 saati üstün bir hizmeti getiriyoruz. Nakliye işlemi için bizi aradığınız andan, işleminizin tamamlanma aşamasına kadar her zaman özel bir ilgiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Yürüteceğimiz çalışmaların tamamında performansımızı en üst seviyede tutarak hızlı bir nakliye işlemini tamamlamış oluyoruz. Hızlı olduğumuz gibi aynı zamanda da güvenilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor olmamızla birlikte, bizimle yapacağınız çalışmadan memnun kalmadan işlemlerimizi tamamlamıyoruz. Fiyatlarımızı sabit tutmayarak esnek fiyat anlayışını benimsiyoruz. Yapılacak her çalışmanın birbirinden farklı olması sebebiyle bu tarzda çalışmalarımızı gerçekleştirerek ekonomik fiyat avantajını beraberimizde getiriyoruz. Yaptığımız nakliye işlemlerine güvence veriyoruz.

 

Gösterim istatistikleri : toplam 2293 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Firma ID: 483597af9a391bf6

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al