Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Bağcılar Akıncılar Evden Eve Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Tahsin Tayşan
  • Sabit Telefon: 0212 655 54 18
  • Telefon: 0535 680 26 79
  • Mobil Telefon: 0530 613 28 55
  • Web Sitesi: http://www.akincilarnakliyat.com
  • E-Posta: info@akincilarnakliyat.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Kemalpaşa Mahallesi Namık Kemal Caddesi 113.Sk No:5
  • İlçe / Semt: Bağcılar
  • Ekleme Tarihi: 27 Temmuz 2017 14:23
akincilar-nakliyat

Açıklama

Nakliyat sektörüne duyulan ihtiyacın her geçen gün artış gösteriyor olmasıyla birlikte Akıncılar nakliyat olarak ihtiyaçlara kaliteli çözümler üretiyoruz. Aktif olarak verdiğimiz nakliye hizmetiyle beraber, her zaman hizmet sınırlarımızı genişletmek için çaba gösteriyoruz.

Nakliye konusunda sadece tek yönlü olarak düşünmüyor, müşteri odaklı olarak da düşünerek çalışma standartlarımı geliştiriyoruz. Geçmişten günümüze verdiğimiz kaliteli hizmet anlayışını hiçbir zaman değiştirmediğimiz gibi, kalite standardımızın altına düşmüyoruz. Sunduğumuz nakliye hizmetiyle beraber, beklentilerinizi karşılamayı iyi biliyoruz. Tempolu hayatın zorlayıcı etkisi içerisinde ekstra olarak üzerinize nakliye yükünün binmemesi adına güvenilir bir firma olarak verdiğimiz hizmetle beraber, sektörün lider firması olarak boy gösteriyoruz.

Akıncılar Nakliyat Kalitesiyle Fark Yaratıyor

Akıncılar nakliyat ekibi olarak evden eve nakliye işlemlerinde oldukça özel bir çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Yıllardan beri sürdürdüğümüz kaliteli nakliye hizmeti ve alanlarında uzman personellerimizle beraber güler yüzlü müşteriler oluşturmayı başarıyoruz. Her zaman müşterilerimize memnun kalacakları şekilde verdiğimiz hizmetle beraber, memnuniyet güvencesi sunuyoruz.

Evden eve yapacağımız nakliye işlemleri için özel önemler alarak ürünlerin hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlıyoruz. Hasar görmeden taşınan eşyalar ile hem maddi hem de manevi olarak rahatlatıcı oluyoruz. Fiyatlarımızı belirlemede, yapacağımız nakliye işleminden işlemine farklılık gösterecek şekilde hesaplamaları gerçekleştiriyoruz. Her zaman uygun fiyat çerçevesi içerisinde yaptığımız hesaplamalarla beraber üstün hizmeti ekonomik olarak almanızın kapısını açıyoruz. Bizimle yapacağınız çalışmadan sonra her nakliye işleminiz için bizi tercih edeceğinizden eminiz.

 

Gösterim istatistikleri : toplam 2570 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 1755979cd16c05ad

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al