Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Bahçelievler Aksoylar Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Şevki Aksoy
  • Sabit Telefon: 0212 502 28 01
  • Mobil Telefon: 0535 484 72 39
  • Web Sitesi: http://www.aksoylarnakliyat.com
  • E-Posta: info@aksoylarnakliyat.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Haznedar Mahallesi Ordu Sokak No:16
  • İlçe / Semt: Bahçelievler
  • Ekleme Tarihi: 27 Temmuz 2017 14:39
aksoylar

Açıklama

Ev taşımacılığı hizmetinin sorunsuz, hızlı ve güvenilir şekilde yapılmasını istiyorsanız, bunun için mutlaka bir profesyonelden yardım almalısınız. Aksoylar Nakliyat, eşyalarınızı tam zamanında varılacak yere ulaştıran, deneyimli ve uzman bir ekibe sahiptir.

Aksoylar Nakliyat Farkı:
Aksoylar Nakliyat adresine başvurmak için, sadece bir telefonla firmaya ulaşmanız yeterlidir. Ardından evinize kadar gelen expertiz uzmanları taşınacak eşyaların kontrollerini yaparlar. Burada taşınacak eşyalar belirlenmesi sağlanır. Bu eşyalar belirlendikten sonra, müşterilerden taşıma için tarih alınır. Taşınma zamanı geldiğinde eşyaların araçlara yüklenmesi için, paketleme işlemine geçilir. Eşyalar kendi boyutlarına ve türlerine göre, uzman ekip tarafından özenle paketlenmeye başlanır. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan, tüm ev eşyaları uzman ekip tarafından ambalajlanarak araçlara yüklenir. Aynı zamanda demontaj yapılması gereken mobilyaları da düşünmenize gerek yoktur. Çünkü bu konunun uzmanı olan ekip, onları sizin yerinize demontaj yaparak paketleyerek, araçlara yükler. Böylelikle büyük boyutlu mobilyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni evinizde bulabilirsiniz. Eşyalar belirlenen adrese geldikten sonra, belirttiğiniz odalara kadar istediğiniz gibi yerleştirilmeye başlanır. Yine burada da sizlerin hiçbir yorgunluk yaşamanıza gerek kalmayacaktır çünkü Aksoylar nakliyat evden eve taşımacılığı sırasında tüm eşyalarınızı paketlerinden çıkararak, tek tek belirtilen odalara yerleştirmeye başlar. Böylelikle ev taşımacılığı stresini hiçbir şekilde düşünmenize gerek kalmaz. Evden eve taşımacılığını en hızlı şekilde yapmanıza imkan tanıyan firma, bu şekilde ekonomik fiyatlar ile taşımacılığı sorunsuz bir hale getirmiş durumdadır.

 

Gösterim istatistikleri : toplam 2279 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 3455979d0dc33f8a

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al