Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Cevahiroğlu Evden Eve Nakliyat

  • Sabit Telefon: 0216 577 20 22​⁠​
  • Telefon: 0212 281 45 22
  • Mobil Telefon: 0532 638 73 36​⁠​
  • Web Sitesi: http://www.cevahiroglunakliyat.com.tr
  • E-Posta: info@cevahiroglunakliyat.com.tr
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Kayışdağı Caddesi No:26
  • İlçe / Semt: Ataşehir
  • Ekleme Tarihi: 29 Temmuz 2017 14:08
cevahiroglu-nakliyat

Açıklama

Ataşehir’de evden eve taşımacılık konusunda uzmanlaşmış çalışanları ile taşımacılık hizmeti sağlayan Cevahiroğlu nakliyat İstanbul’un her yerinden her yerine taşımacılık hizmetini profesyonel olarak sağlamaktadır.

Evden eve eşya taşımacılığı, yeni ev alan kişilerin en çok zorlandığı noktalardan biridir. Herkesin kafasında soru işaretleri bırakan bu sorun, pek çok insanın kaçındığı bir durum haline gelmiştir. Masraf ve zamanı çalan bu işlem, ailelerin de epey başını ağrıtacak dertlere neden olabilir. Özellikle ağır eşyaların taşınması, paketlenmesi, yeni evlere taşınması vs. gibi çok çeşitli sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu tarz sorunları çözmek için kurulan Cevahiroğlu Nakliyat 7/24 evden eve nakliyat ve eşya paketleme hizmetini hızlı bir biçimde sunmaktadır.

Neden Cevahiroğlu Nakliyat?

Yeni evlerinize karşı duyduğunuz hevesi kaçıran eşya taşıma gibi bir dert vardır. Ağır mobilyalar, özel eşyalar, kıyafetler, çeyiz setleri, elektronik eşyalar vs. bu taşınma sırasında hasar alabilecek değerli eşyalardır.  En ufak bir dalgınlık sonrasında bile bu tarz eşyalarınız kullanılamayacak bir hale gelebilir. Bu yüzden mutlaka eşya taşımacılığı hizmetinde eski yöntemleri kullanarak acele etmemelisiniz. Eski yöntemlerle yapılan eşya taşımacılığı eşyaların korunmasız ve riskli bir şekilde taşınmasına yol açar. Güvenli olmayan bu tip yöntemlerde eşyalarınızın kırılma ve kaybolma riski olabilir. Bu durum ekstra masraflar getirirken, hiç ummadığınız şekilde para kaybetmenize neden olacaktır. Bu olumsuz durumları yaşamamanız için çalışan Cevahiroğlu Nakliyat, belirttiğiniz her bölgeye asansörlü taşımacılık ve eşya paketleme gibi hizmetleri kısa sürede ulaştırır. Böylelikle ağır eşyaların bile tek çizik almadan, nakliye işlemleri tamamlanmış olacaktır.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2260 gösterim, bugün 3 gösterim

  

Firma ID: 137597c6cb1155ea

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al