Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Fatih Çolakoğlu
  • Sabit Telefon: 444 24 11
  • Telefon: 0532 220 89 78
  • Mobil Telefon: 0532 355 16 31
  • Web Sitesi: http://www.colakoglunakliyat.com.tr
  • E-Posta: info@colakoglunakliyat.com.tr
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Gürsel Mah. Nurtaç Cad. No:55
  • İlçe / Semt: Kağıthane
  • Ekleme Tarihi: 31 Temmuz 2017 10:46
colakoglu-nakliyat

Açıklama

İstanbul’da evden eve nakliyat sektöründe akla gelen ilk firmalardan biri olmamız tesadüf değil. 50 yılı aşkın tecrübesi, geniş araç filosu ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bu ünvan hak ettiğimizi düşünüyoruz.

Türkiye geneli evden eve taşımacılık hizmeti veren Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat 1956 yılında taşımacılık sektörüne evden eve taşımacılık hizmetleri ile girmiştir. 1970 yılında ofis taşımacılığına, 1990 yılında ise depolama hizmetlerine giren firma 2012 yılında Türkiye sınırlarını aşarak uluslararası taşımacılık alanında kendine yer edinmeye başlamıştır. Firmanın sahip olduğu araç filosu ve tecrübeli personeli bu alandaki en büyük firmalardan biri olmasını sağlayarak sektöre adını yazdırmıştır.

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Türkiye’de uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veren nadir firmalardan biri olan Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat tüm dünyaya ev eşyalarınızı ve parsellerinizi taşımaktadır.

Sigortalı hizmet anlayışı ile tüm eşyalarınız değerinde sigortalanarak oluşabilecek her türlü hasara karşı koruma altına alınmıştır.

Evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra, kurumsal nakliye alanında ilklere imza atarak, üniversite, hastane, banka, fuar, sergi, ofis gibi çok kapsamlı ve teknolojik aletler içeren alanların da taşıma işlemini profesyonel olarak gerçekleştiren firmanın İstanbul’un birçok semtinde depoları bulunmaktadır.

Anahtar teslim evden eve hizmeti ile siz başında durmadan eşyalarınız en güzel şekilde toparlanır, ambalajlanır ve varış adresinde yerleştirilir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınız yerinde görülerek fiyatlandırma gerçekleştirilir. En kısa sürede taşıma işlemi gerçekleştirilerek bu sürecin zorluğunun müşterilere yansıtılmamasına gayret edilir.

Çolakoğlu Evden Eve Nakliyat hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve ücretsiz ekspertiz talep etmek için Türkiye’nin her yerinden 444 24 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2517 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 270597ee0294cd20

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al