Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Devecioğlu Evden Eve Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Süleyman Yalıçlı
  • Sabit Telefon: 0216 482 99 07
  • Telefon: 0212 687 22 94
  • Mobil Telefon: 0532 635 39 23
  • Web Sitesi: http://www.deveciogluevdenevenakliyat.com
  • E-Posta: deveciogluevdeneve@hotmail.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Yenişehir Mahallesi Mustafa Akyol Sokak MVK İş Merkezi No:2 D:52
  • İlçe / Semt: Kurtköy / Pendik
  • Ekleme Tarihi: 1 Ağustos 2017 11:08
devecioglu-nakliyat

Açıklama

Ev taşımacılığı zor bir iş olup evinizin sorunsuz bir şekilde taşınmanız için işini düzgün yapan profesyonel bir firma ile çalışmak zorundasınız. Çalışacağınız firmayıtercih ederken mutlaka müşteri yorumlarını okuyarak hareket edin.

İnsanlar yeni evlerine taşınacakları sırasında her şeyin kusursuz şekilde ilerlemesini isterler. Bazı durumlarda işlerin kötüye gitmesi ve morallerin bozulması kaçınılmazdır. Ev taşımacılığı bunlardan biridir. Evden eve nakliyatta eski usül yöntemleri kullanan kişiler bu kararların kötü sonuçlarıyla karşılaşabilirler. Uzun zaman etkisinden çıkılmayacak bir durum içine giren kişiler, ayrıca çok büyük masraflara da girerler. Bu olumsuzlukları yaşamamak için Devecioğlu Nakliyat tercih etmeniz gereken en iyi adres olacaktır.

7/24 Nakliye Hizmeti:

Ev taşımacılığında her bir parçaya özen gösterilmelidir. Küçük ve büyük eşyalar, cam eşyalar, bebek odası eşyaları, mobilyalar vs. her birinin paketlenmesi doğru şekilde yapılmalıdır. Özellikle uzun mesafeye gidecek olan eşyaların acemi bir paketlemeden hasarsız şekilde kurtulması mümkün değildir. Bu sorunu ortadan kaldıran Devecioğlu Nakliyat, eşya paketleme hizmeti sayesinde tüm eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketleyerek, varacakları alana bu şekilde taşır. Eşyaların bu taşıma sırasında ezilme, çizilme veya şekil değiştirme ihtimali sıfırdır. Nakliye hizmetinde özel olarak eğitilmiş kişiler tarafından evlerinizden alınan eşyalarınız, Devecioğlu nakliye araçlarına yüklenir. Varış noktasına geldiğinde aynı ekip araç içindeki eşyalarınızı yeni dairenize kadar taşımaya başlar. Dar merdivenli apartmanlar, yüksek katlar veya giriş kapısı dar olan yerler vs. Devecioğlu Nakliyat için hiç sorun değildir. Uzman ekip büyük-küçük her eşyayı dairenize kadar getirerek, tüm kurulum işlemlerini yapar ve size bu şekilde eşyalarınızı teslim eder.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2300 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Firma ID: 6895980370130fc9

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al