Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Güngören As Gözde Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Hüseyin Dursun
  • Sabit Telefon: 0212 554 91 76
  • Telefon: 0212 554 91 47
  • Mobil Telefon: 0532 353 66 34
  • Web Sitesi: http://www.asgozdenakliyat.com
  • E-Posta: info@asgozdenakliyat.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Akıncılar Mahallesi Öğretici Sokak No:82/1
  • İlçe / Semt: Güngören
  • Ekleme Tarihi: 28 Temmuz 2017 10:06
as-gozde

Açıklama

Nakliyat hizmetleri günümüzde artık bir ihtiyaç haline gelmiş olmasıyla beraber çok daha yoğun olarak talebe sahip. Asgöze nakliyat ekibi olarak dünden bugüne sürdürdüğümüz nakliye çalışmalarında müşterilerimizi her zaman memnun etmiş olmamızla beraber, günümüzde de devam ediyoruz. Nakliyat denildiğinde sektörün üst konumunda yer alan bir firma olmamızı, sahip olduğumuz çalışma anlayışına ve aynı zamanda kalitemize borçluyuz. Nakliye hizmetlerine hakim olduğumuz kadar, güvenlik ve hıza da önem gösteriyoruz. Zira nakliye işlemleri için boşa vakit harcamanızı istemiyoruz. Sağladığımız üst düzey hizmet sayesinde konforlu bir şekilde nakliyenizi gerçekleştiriyoruz. Firmamızın alt yapısını geliştirmeye değer veriyor olmamızla beraber her geçen gün daha iyi bir hizmeti hedef alıyoruz.

Asgöze Nakliyat Hızlı Nakliye İşlemleri

Evden eve taşımacılıkta, ürünlerinizin ne kadar yoğun olduğunu önce inceliyor ve ardından ürünlerin boyutuna göre ambalajlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyede sökülecek ve montajı yapılacak ürünler varsa bu konularda da üst düzey bir hizmet veriyoruz. Hassas bir taşıma aşamasını yapacağımız paketlemeyle gerçekleştiriyor olmamız itibariyle, ürünlere kırılmama garantisi veriyoruz. Maddi açıdan olmasa bile manevi açıdan değeri yüksek olan eşyaların kırılmasının sizleri üzeceğini bilerek, çalışmalarımızı tamamen sizlerin memnuniyeti olacak şekilde şekillendirmeyi biliyoruz. Bizimle istediğiniz her an iletişim kurabilmeniz adına müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmenize olanak tanıyoruz. Sizleri yönlendirecek olan müşteri temsilcilerimizle birlikte, aklınız takılan tüm sorulara da kolaylıkla cevap bulabilirsiniz. Uygun fiyatlardan başlayan nakliye hizmetini Asgöze nakliyat olarak sizlerle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2291 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Firma ID: 517597ae265c2307

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al