Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Güngören Enes Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Ali Akman
  • Sabit Telefon: 0212 556 59 65
  • Telefon: 0212 575 25 78
  • Mobil Telefon: 0532 723 25 15
  • Web Sitesi: http://www.enesnakliyat.com
  • E-Posta: enesnakliyat@yahoo.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Güven Mahallesi Ergüvan Sokak No:52/B
  • İlçe / Semt: Güngören
  • Ekleme Tarihi: 2 Ağustos 2017 14:11
enes-nakliyat

Açıklama

Enes Nakliyat, İstanbul Güngören’de ev, ofis, banka ve fuar taşımacılık hizmeti sunan K3 yetki belgesi ve geniş bir araç filosuna sahip nakliye şirketidir.

İnsanların sürekli olarak bir yerden başka bir yere taşınma ihtiyaçları doğabilir. Bu tarz durumlar eskiden beri çok büyük sıkıntıları da peşinde getirmiştir. Eşyaların toplanması, uygun şekilde paketlenmesi, taşınması ve araçlara yüklenmesi çok yorucu olan işlerdir. Bu yorucu işlerden anında kurtulmanıza olanak sağlayan Enes Nakliyat, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla ev taşımacılığı konusunun dert olmasından sizleri kurtaracaktır.

Hızlı Nakliyenin Adresi:

Nakliye konusundaki her şeyi titiz bir şekilde planlayan firma, bütün nakliye işlemlerini sıraya koyarak disiplin içinde çalışır. Eşyalarınızın kaybolması, hasar görmesi veya zamanında teslim edilmemesi onunla birlikte imkansızdır. Gece gündüz demeden sizler için çalışan Enes Nakliyat, eşyalarınızın istediğiniz alana ulaştırılması için en iyi yoldur. Tasasız bir nakliye hizmeti sunarak, başınız ağrımadan ve sıkıntı çekmeden, yeni evinize taşınırsınız. Taşımak zorunda olduğunuz eşyaları da düşünmenize gerek kalmaz. Ağır eşyalar veya çok büyük boyuttaki eşyaların hepsi titiz bir şekilde taşınmaya başlanır. Bu eşyaların boyutlarına göre evinize gönderilen araçlar, daha doğru bir nakliye hizmetinin başlamasını sağlayacaktır. Bu araçların içinde sıkıca bağlanan eşyaların zedelenmesi ve sarsılması mümkün değildir. Eşya taşımacılığı konusunda her şeyi eksiksiz düşünen Enes Nakliyat, bu hizmetten yüzde yüz memnun şekilde ayrılmanızı sağlar. Tüm taşıma işlemlerinin yükünü sizden alırken, sizler sadece eşyalarınızın teslim edilmesini beklemeniz yeterlidir. Tam zamanında teslim edilen eşyalarınız daha sonra marangozlar tarafından kurularak evinize bu şekilde yerleştirilmesi sağlanır.

 

Gösterim istatistikleri : toplam 2370 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 8375981b32bb1742

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al