Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Hekimoğlu Nakliyat

 • Şirket Yetkilisi: Talip Hekimoğlu
 • Sabit Telefon: 0216 459 07 95
 • Telefon: 444 64 31
 • Mobil Telefon: 0532 490 88 43
 • Web Sitesi: http://www.hekimoglunakliyat.com.tr
 • E-Posta: hekimoglunakliyat22@hotmail.com
 • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
 • Adres: Atalar Mahallesi Rahmanlar Caddesi No:4
 • İlçe / Semt: Kartal
 • Ekleme Tarihi: 25 Eylül 2017 15:04
hekimoglu

Açıklama

Nakliyat sektörünün öncü ismi olan Hekimoğlu Nakliyat, hız ve kaliteyi aynı yere toplamış olan bir firma durumundadır. Dünden bugüne müşterilerinin evden eve nakliyat ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde karşılamaya ve vermiş olduğu mükemmel hizmet sayesinde övgü dolu yorumları arkasında bırakmaya devam etmektedir.

Aşama Aşama Titiz Bir Nakliye Hizmeti:

Sizleri zora sokmayacak şekilde planlanan nakliye hizmeti, titiz bir şekilde planlandıktan sonra hayata geçirilir. Böylelikle acemi işlerini çok geride bırakarak, nakliye hizmetini daha düzenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bir telefonunuz üzerine evinize kadar nakliye ekibi, burada eşyalarınızın incelenmesi için çalışmalara başlayacaktır. Eşyalarınızın ağırlıkları, boyutları ve özellikleri hakkında geniş çaplı bir araştırma yapılırken, nakliye işleminin nasıl bir şekilde yapılması gerektiği düşünülür. Hataya imkan vermemek için doğru bir planlama yapılarak eşyalarınıza uygun araç seçimi yapılacaktır. Araçların eşya durumunuzu karşılayabilecek şekilde olmasıyla da, nakliyenin daha iyi bir şekilde tamamlanması sağlanır. Böylelikle geçmiş zamanlardaki gibi eşyalarınıza uymayan araç sıkıntıları içine girmezsiniz. Aynı zamanda eşyaların ambalajlanması derdi de Hekimoğlu Nakliyat farkıyla sona ermiş durumdadır. Sizler için bulunduğunuz adrese kadar gelen ekip burada eşyalarınızın kısa süreler içinde paketlenmesi işlemini başlatır. Sizin hiçbir işlem yapmanıza bile gerek bıraktırmayan bu hizmet, Hekimoğlu Nakliyat ekibi sayesinde hızlı adımlarla sonlanmış olacaktır. Paketlenmeden sonra eşyalar araçlara kadar yüklenirken, bu şekilde kısa süreler içinde yeni ev adresinize iletilmiş olacaktır.

 

Gösterim istatistikleri : toplam 2474 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Firma ID: 90959c8f09eb341b

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Yorum - “Hekimoğlu Nakliyat”

 1. bu firma sahtekar firmadır analaşılan ücretin %50 fazlasını istediler ama evin yarısı taşıdıktan sonra para koparmaya çalıştılar gelen 4 arkadaş sert yapmaya çalıştı evimde eşimin ve çocuklarımın yanında tabiki bende gerekeni yaptım karşılık olarak evimin eşyalarını zorla geri aldım 600 tl para ödemeden geri vermediler eşyalarımı sakın inanmayın bunlara sahtekar insanlar hırsız insanlar.
  bilginiz olsun

Cevapla

Hemen Teklif Al