Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

İstanbulsecginnakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Metin aras
  • Sabit Telefon: 08503800509
  • Telefon: 5536073391
  • Mobil Telefon: 5326050509
  • Web Sitesi: http://www.istanbulsecginnakliyat.com
  • E-Posta: metinaras343@gmail.com0
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Kartaltepe .mah incirli sokak no1
  • İlçe / Semt: Bakirkoy
  • Ekleme Tarihi: 15 Mayıs 2021 00:29
FB_IMG_1620021279110
IMG_20210521_121729_406

Açıklama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat
Avcılar Nakliyat firması olarak İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde sunulmasında etkili bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz! Böylece tam da aradığınız özellikleri kapsayacak bir şekilde hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyat hizmetini sunabiliyoruz.

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat hizmetlerinin ayrıcalıklı adresi olarak karşınıza çıkan firmamız; 1995 yılında Avcılar Nakliyat şirketi olarak kuruldu! Şuan ise Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren çok büyük ve geniş bir aileye sahip olduk. Başarımız işimize gösterdiğimiz titizlik, hassasiyet ve memnuniyet odaklıdır. Sadece Kayseri evden eve nakliyat olarak değil, şehirlerarası nakliyat, asansörlü taşımacılık, eşya deposu olarak da hizmet vermekteyiz.

En son model araçlarla ve tecrübeli personellerle, sektörün başarılı firmaları arasında yerimiz aldık. Avcılar Nakliyat olarak, tüm personellerimiz eğitimli, başarılı ve tecrübelidir. Eşyalarınız büyük bir özenle ambalajlanır ve montajı yapılır. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda sigortamız gerekli karşılamayı yapmaktadır.

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat Araçlarımız
Elbette ki İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat sadece, evden eve değil, şehirden şehre nakliyat hizmeti de vermektedir. Araçlarımız en son model olup iç hazneleri tüm eşyalarınızı alacak büyüklüktedir. İç hazneleri geniştir. Eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmemesi için getirilen malzemeler patpat battaniye, havalı naylon gibi salon takımlarınız, konsolunuz ve vitrin takımlarınız dikkatlice sarılır. Yolda herhangi bir sarsıntıya maruz kaldığında hasarsız bir şekilde teslimat yapılır.

Cam veya mutfaktaki kırılacak olan eşyalarınız varsa battaniye ve havalı naylonla sarılır. Beyza eşyalarınız sökülüp gideceği adresinizde aynı şekilde montajını yapmaktayız. Eğer mutfak eşyalarınızı toplamaya vaktiniz kalmadıysa, tüm eşyalarınız personellerimiz, önce kırılacak eşyalarınızı daha sonra herhangi bir sıkıntı olmayacak olan mutfak eşyalarınızı da başka bir şekilde sarıp, kolileyerek araçlara yerleştirir.

Araçlarımız bakımlı, içleri ise işçiliğimiz gibi temizdir. Her nakliyattan sonra temizliği ve bakımı yapılır. Dezenfaktanlarla temizliği sağlanmaktadır. Tüm ambalajlarımız her müşterimizde yenilenir. Montajı yapılacak olan eşyalarınız yere direkt konulmaz. Yere yeni bir ambalaj serilir mobilyanız üzerinde çıkarılır ve montajı o altlıklar da yapılır. Kayseri evden eve nakliyat ile çıktığınız yolda kafanızda herhangi bir soru işareti bırakmak istemeyiz.

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat Personellerimiz
İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat personellerimiz ise, titizlikle çalışan eğitimlidir. Ve işimizi profesyonel bir şekilde yapmak en büyük gururumuzdur. Taşınmak kimileri için zor ve zahmetli olurken, bizler için sadece memnuniyetle, özenle ve titizlikle yapılan bir iş olarak görülmektedir. Personellerimiz temiz ellerle, dikkatli bir şekilde hızla işimizi sonlandırırız. İşinde uzman ekibimizle su ve su kanalı ya da elektrik ile ilgili monte etme konusunda herhangi bir sorun da ustalarımız tuvalet, banyo ve mutfakta size kurulumu eksiksiz bir şekilde sunarlar.

Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, taşıma sırasında herhangi bir kirlenmeye tozlanmaya maruz kalmaması için sterçleme yapılır. Sonra da ambalajlanır. Tüm ambalajlanma malzemelerimiz ücretsizdir. Streçleme ile yapılan bu işlem yeni adresinize taşındığınızda silmek ve ya temizlemekle vakit kaybetmenizi ve daha çok yorulmanızı istemeyiz.

Avcılar Nakliyat olarak, işimize verdiğimiz değer, müşteri memnuniyeti ile paraleldir. Biz işimizi ne kadar temiz, hızlı ve kusursuz yaparsak müşterimiz bizi o kadar çok tercih edecektir. Kayseri evden eve nakliyat tercihiniz ile ailemiz daha da genişleyecektir.

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama
Biz; İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat firması olarak eşya depolama ile sadece nakliyatta değil eşya depolamada da hizmet sunmaktayız. Sizin için artık kalabalık olmaktan veya yeni bir mekanda devam edeceğiniz hayatınıza bazı eşyalarınız dert olmaktadır. Nasıl yerleştireceğim, nasıl sığacağım gibi bir yığın sorularla bocalamak zorunda değilsiniz.

Kullanmadığınız veya sığamadınız çokta elzem olmayan eşyanızı bize güvenle teslim edebilirsiniz. Nemsiz, rutubetsiz, kokusuz depomuzda eşyanızı muhafaza etmeniz için gerekli yardımı sağlayacaktır. Yıllarca güvenle, dert etmeksizin saklayabilirsiniz. Avcılar Nakliyat’ın sağladığı ve 7/24 güvenlik kameraları ile hizmeti kusursuz şekilde size sunmaktayız. Depolamak için bizimle iletişime geçtiğinizde

Gösterim istatistikleri : toplam 82 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 60609eeb9097fdd

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al