Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kadıköy Aktaşlar Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Ali Aktaş
  • Sabit Telefon: 444 34 82
  • Telefon: 0216 363 59 56
  • Mobil Telefon: 0532 612 25 02
  • Web Sitesi: http://www.aktaslarnakliyat.com.tr
  • E-Posta: info@aktaslarnakliyat.com.tr
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Sahrayı Cedit Mahallesi Mümindere Cad. No:8/A
  • İlçe / Semt: Kadıköy
  • Ekleme Tarihi: 27 Temmuz 2017 15:50
aktaslar-nakliyat

Açıklama

Aktaşlar nakliyat hizmetini sunuyor olmamızla beraber her zaman kalitenin de öncüsü oluyoruz. Nakliyat sektöründe lider konuma, sahip olduğumuz çalışma anlayışıyla ve güven ile çıkıyor olmamızla beraber müşterilerimiz için her zaman üstün bir firma olarak görev yapıyoruz. Günümüzde evden eve nakliye işlemlerinde sahip olunan ihtiyaca yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz çözümlerle beraber, sizlerin yüzünü güldürmeyi başarıyoruz. Nakliye konusunda üstün çalışma prensiplerinde hareket ediyor olmamız itibariyle, bizimle eşyalarınızın beklediğiniz standartlar ölçüsünde taşınmasını beraberimizde getiriyoruz. Profesyonel nakliye firması olarak görev yapıyor olmamız itibariyle her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Evden eve nakliye işlemlerinde günümüzde kullanılan teknolojilere hakim olarak, nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Aktaşlar Nakliyat ile Güvenli Nakliye İşlemleri

Belgeli bir nakliye firması olmamızla beraber üstün çalışma standartlarımızla beraber evden eve nakliye işlemleri için sizin elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmuyoruz. Diğer nakliye firmalarından ayrılarak sunduğumuz çalışma anlayışıyla birlikte, eşyalarınızın tamamının emin ellerde olduğunu hissedeceksiniz. Nakliye konusunda sahip olduğumuz personellerimizle beraber hizmet anlayışımızı geliştirerek hareket ediyoruz. Eşyalarınızın yoğunluk seviyesine göre gerek ambalajlama gerekse de ürünlerin taşınma planlarını farklı şekillerde oluşturuyoruz. Asansörlü nakliye hizmetimizle beraber hem ürünlere zarar getirmeden hem de istenilen yüksekliklere kolaylıkla eşya taşıyabilmekteyiz. Aktaşlar nakliyat firması olmamızla beraber fiyatlarımızı da eşyalarla doğru orantılı olacak şekilde hesaplıyoruz. Verdiğimiz hizmet için ekonomik fiyatlardan sizlere kapı açan nakliye firması olarak her açıdan memnun kalacağınız şekilde çalışıyoruz.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2124 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Firma ID: 6955979e18061474

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al