Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kozyatağı Divan Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Ahmet Bayutmuş
  • Sabit Telefon: 0216 372 98 12
  • Telefon: 0216 372 78 42
  • Mobil Telefon: 0532 771 41 21
  • Web Sitesi: http://www.divanevdeneve.com
  • E-Posta: divanevdenevenakliyat@gmail.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Kaya Sultan Sokak No:45/2
  • İlçe / Semt: Kozyatağı / Kadıköy
  • Ekleme Tarihi: 1 Ağustos 2017 11:41
divan-nakliyat

Açıklama

Kozyatağı evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Alanında uzman kadromuz ve kapalı kasalı araçlarımız ile Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Nakliye işlemleri, çok zaman alan ve yoran sıkıntılı işler arasındadır. Tüm zamanınızı buna harcamanızı ve taşıma işleriyle uğraşmanızı gerektirir. Üstelik bu taşıma sırasında eşyalarınızın hasar almayacağının hiçbir garantisi yoktur. Bu alanda sigortalı taşımacılık hizmeti veren Divan Nakliyat, eşyalarınızı risksiz ve hızlı şekilde varılacak noktaya ulaştırır.

Neden Divan Nakliyatı Tercih Etmeliyim?

Divan nakliyatı tercih etmenizi gerektirecek pek çok şey vardır. Tüm eşyalara sağladığı sigorta hizmeti, hizmetteki hızı, güvenirliği ve tecrübesi bunlardan sadece birkaçıdır.  Ayrıca ekibini deneyimli ve alanda tecrübeye sahip olan kişilerden oluşturur. Hatasız taşımacılık hizmetini adım adım yürüten bu ekip, kısa süreler içinde istediğiniz her bölgeye eşyalarınızı taşımak için çalışır. Yine modern ve güvenilir araçlarla sağlanan bu hizmet, eşyalarınızın güven içinde taşınmasına olanak sağlar. Bu bakımdan en iyisi olan Divan Nakliyat, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ilk amacı edinmiştir. Ayrıca tüm bu avantajlardan ekonomik fırsatlarla faydalanabilir ve rahat taşımacılığı başlatabilirsiniz. Eşyalarınızın her birine özenle davranan firma, onları hasara uğratmadan taşınmasına olanak sağlar. Ayrıca bulunduğunuz dairelere kadar taşınarak, sizlerin isteğine göre evinizin içine yerleştirilmeye başlanacaktır. En küçük eşyalarınızın bile bu şekilde yerleştirilmesini izleyebilir ve elinizi hiçbir şeye sürmeden ev taşımanın keyfini sürebilirsiniz. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı için en uygun adres olan firma, sadece bir telefonla bu kusursuz hizmetten yararlanmanızı sağlayacaktır.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2477 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 3259803ec38e807

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al