Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Küçükçekmece Ersele Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Erkan Ertürk
  • Sabit Telefon: 0212 472 20 74
  • Mobil Telefon: 0537 822 68 01
  • Web Sitesi: http://www.erselenakliyat.com
  • E-Posta: erselenakliyat@gmail.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Atatürk Mahallesi Kemalpaşa Caddesi Nifer Sokak No:25
  • İlçe / Semt: Küçükçekmece
  • Ekleme Tarihi: 3 Ağustos 2017 11:45
ersele-nakliyat

Açıklama

İstanbul’un avrupayakası Küçükçekmece’de evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren ersele evden eve taşımacılık, geniş araç filosu ile komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Nakliye alanı sürekli olarak yenilenmekte ve gelişmekte olan sektörlerden biridir. Son yıllarda en çok tercih edilen sektör haline gelen nakliye sektörü, hızlı ve sorunsuz ev taşımacılığının başlamasına olanak sağlar. Ersele Nakliyat, bu alanda tercih edebileceğiniz kaliteli ve profesyonel bir isimdir. Eşyalarınızın en güvenilir şekilde taşınmasını sağlayan Ersele Nakliyat, bu alanda memnun kalacağınız sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Ersele Nakliyat İle Taşımacılık:

Aslında evden eve nakliyat işlemleri kolay bir şekilde yapılabilirken, insanların yanlış kararlarından dolayı bu iş bir ıstıraba dönüşür. Acemi kişilerin ev taşımacılığını başlatması sıkıntıların başlangıcı olacaktır. Bu işi deneyimli ve hızlı bir adrese bırakarak, eşyalarınızın yorulmadan taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bu alanda uzun zamandan beri hizmet vermekte olan Ersele Nakliyat, güvenilir bir taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin tercihi halini almıştır. Geçmişten bugüne çalıştığı pek çok insanın beğenisini kazanmış ve her geçen gün olumlu geri dönüşler almaya devam etmiştir. Sizlerde bu alanda hiçbir sorun yaşamamak ve eşyalarınızı zamanında yeni adreslerinde görmek isterseniz, o zaman yapacağınız şey yalnızca bu adresi tercih etmek olmalıdır. Bu şekilde zamanınızı ve paranızı doğru bir biçimde kullanmış olacaksınız. Sizler için ekonomik ve hızlı çözümler üreten Ersele Nakliyat, pratik adımlarla tüm eşyalarınızı istediğiniz adreslere kadar ulaştırır. Ev taşımacılığı konusunun dinamik ve profesyonel ismi olan adrese başvurmak için, sadece telefonla iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2340 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 5785982e235a1d3d

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al