Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Maltepe Akdeniz Evden Eve Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Bayram Akdeniz
  • Sabit Telefon: 0216 366 77 77
  • Telefon: 0216 367 66 66
  • Mobil Telefon: 0532 474 27 31
  • Web Sitesi: http://www.akdeniznakliyat.com.tr
  • E-Posta: info@akdeniznakliyat.com.tr
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Küçükyalı Merkez Mahallesi Barbaros Hayrettin Sok No:8
  • İlçe / Semt: Maltepe
  • Ekleme Tarihi: 27 Temmuz 2017 14:13
akdeniz-nakliyat

Açıklama

Günümüzde ev taşıma işlemlerinde yaşanan zorluklar herkesin dilindedir. Zaten alınan yeni ev telaşı pek çok ailenin zamanını işgal ederken, ev taşıma sorunları da buna eklenir. Eşya paketleme, büyük eşyaları taşıma, kolilere yerleştirme gibi çok uğraş içeren şeyler aileleri bu sıkıntılı zamanlarda daha çok yorar. İşte bu tarz sorunları ortadan kaldırmak için kurulan Akdeniz Evden Eve Nakliyat, sizin yerinize tüm ev taşımacılığı işlerini eksiksiz bir şekilde yürütecektir.

Neden Akdeniz Evden Eve Nakliyat?
Zamanının değerini bilen kişilerin tercihi olan Akdeniz Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızı taşımak için başvurabileceğiniz en iyi yoldur. Profesyonel şekilde bu hizmeti vermekte olan firma, eşyalarınızın ustaca paketlenmesini ve bulundukları alandan kolayca taşınmasını sağlıyor.

Gerek yüksek katlı apartmanlarda, gerekse diğer tip konutlarda taşımacılığın pek çok zorlu tarafını görebilirsiniz. Değerli eşyaların taşınması, merdivenlerden indirilmesi, giriş kapılarından çıkarılması çok zor işlemlerdir. Bu tarz işlerden sonra eşyaların zarar görmeme ihtimali çok azdır. Akdeniz evden eve nakliyat, sahip olduğu uzman kadrosu ve modern araçlarıyla birlikte nakliye işini en iyi şekilde yerine getiriyor.

Eşyalarınız evlerinizden özel olarak paketlenerek alınıyor. Tek tek özenle yapılan bu işlemden sonra, sizler elinizi hiçbir eşyaya sürmeden tüm eşyanız araçlara yüklenerek bulunacakları alana doğru yola çıkıyor. Güvenilir araçlarda ve uzman şoförlerle yapılan bu yolculuk sonrası, eşyalarınız alındığı gibi yeni adreslerine yerleştiriliyor. Dilerseniz eşyalarınızın montajını da aynı şekilde yeni evinizde yaptırabiliyorsunuz.

İşte tek telefonla ulaşabileceğiniz Akdeniz nakliyat sayesinde ev taşımacılığı bu kadar hızlı ve pratik bir şekilde ilerleyip sonlanıyor.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2146 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 3515979cad4d653a

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al