Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Maltepe Atılım Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Sinan Ayırkan
  • Sabit Telefon: 0216 576 15 66
  • Telefon: 0212 267 17 60
  • Mobil Telefon: 0533 456 56 15
  • Web Sitesi: http://www.atilimnakliyat.com
  • E-Posta: info@atilimnakliyat.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Aydınevler Mahallesi Hancıoğlu Cad. No:139
  • İlçe / Semt: Maltepe
  • Ekleme Tarihi: 28 Temmuz 2017 11:01
atilim-nakliyat

Açıklama

Kurulduğu günden günümüze Maltepe halkına %100 müşteri memnuniyeti garantili taşımacılık hizmeti sunan Atılım Nakliyat İstanbul’da şehiriçi ve şehirlerarası ev taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Nakliye sektörünün standartlarını daha üst noktaya getirebilmek için başladığımız uzun yolculuktan, günümüze kadar pek çok nakliye referansımızla birlikte Atılım nakliyat olarak üstün hizmet sunuyoruz. Hizmet anlayışımız dahilinde evden eve nakliye işlemlerinde beklentilerin üzerine çıkıyoruz. Farkımızı ve kalitemizi her açıdan hissettirmeyi iyi bilen bir ekip olmamız itibariyle, bizimle her zaman üst düzey hizmet alabilme avantajına sahip olacaksınız. Sahip olduğumuz üstün teknik kadromuzla beraber, sunduğumuz hizmet anlayışıyla rakiplerimizden sıyrılmayı başarıyoruz. Nakliye hizmetlerimizi geniş yelpazede tutmamızla beraber sektörün gelişen ve genişleyen dinamiklerine de ayak uydurma noktasında hassas davranıyoruz. Çalışma mentalimizde hiçbir zaman iş disiplininden kopmadan hareket ederek tam anlamıyla memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Atılım Nakliyat Çözümleri

Her şeyden önce sahip olduğumuz teknik kadromuzla beraber sizlerin nakliye işlemi için belirttiğiniz adrese gelerek eşyaların ön incelemesini gerçekleştiriyoruz. Eğer sökümü yapılacak ürünler bulunuyor ise söküm işlemini profesyonel bir şekilde, kırıp dökmeden gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde montaj işlemlerinde de sizleri zahmete sokacak işlemler gerçekleştirmeden, titiz bir şekilde çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Çalışmalarımıza gösterdiğimiz özenle birlikte sizlerin maddi açıdan zarara uğramaması açısından sigortalama işlemini uygulayabiliyoruz. Nakliye işleminin başından sonuna kadar sizlerle etkileşim halinde kalarak çalışmalarımızı efektif bir şekilde yürütüyoruz. Atılım nakliyat olarak ücreti; evden taşınacak oda sayısı, gidilecek mesafe, montaj-söküm işlemlerinin yapılıp yapılmayacağı ve taşınacak eşyaların kaçıncı kata yerleştirileceği gibi kriterler çerçevesinde değerlendirdikten sonra sizlerle paylaşıyoruz.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2155 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 656597aef5f42403

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al