Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Öz Güvenli Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Bünyamin Salgın
  • Sabit Telefon: 0212 642 29 84
  • Mobil Telefon: 0536 561 84 94
  • Web Sitesi: http://www.guvenlinakliyat.net
  • E-Posta: info@guvenlinakliyat.net
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Güven Mahallesi İnönü Caddesi No:28
  • İlçe / Semt: Güngören
  • Ekleme Tarihi: 10 Ağustos 2017 11:31
ozguvenli

Açıklama

Özgüvenli Nakliyat, nakliye sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi ile evden eve nakliyat alanında özel araçları ve uzman personeli ile hizmet veren Özgüvenli Nakliyat İstanbul Güngören merkezli bir firmadır. firmanın İstanbul ilçeler arası nakliye ve şehirler arası nakliye hizmetleri bulunmaktadır. Sahip olduğu tecrübeyi teknolojinin imkanları ile birleştiren Özgüvenli Nakliyat firması son teknoloji asansör sistemi sayesinde en yüksek katlara bile sorunsuz olarak taşıma işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Özgüvenli Nakliyat Hizmetleri

Güler yüzlü çalışanları ve aile havasındaki iş ortamı ile sektörde samimiyeti temsil eden firmalardan biri olan Özgüvenli Nakliyat her türlü mobilyayı mobilyacı personeli ile demonte edebilmektedir. Klima sökme ve takma gibi ayrıntılı işlemler için de özel personeli bulunan firmanın değerli eşya taşımacılığı alanında büyük bir referans listesi mevcuttur.

Ücretsiz yerinde incele servisi ile toplam eşya miktarına göre belirlenecek fiyatların ardından en makul süre içerisinde nakliye işlemi için tarih belirlenir. Belirlenen tarihte taşınma öncesi firma personelleri gelerek tüm hassas eşyaları balonlu naylon malzemeler ile kaplayarak kutulara yerleştirir. Mobilyalar sökülür ve korumalı naylonlara sarılır.

Asansörlü araçlar için uygun yerlerde asansör kurularak çok kısa süre içerisinde hasarsız bir şekilde eşyaların transferi sağlanır.

Sigortalı taşımacılık hizmeti ise taşınma esnasında oluşabilecek her türlü sıkıntıya karşı eşyalarınızı koruma altına almaktadır.

Özgüvenli Nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 642 29 84 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2255 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Firma ID: 834598c19e2b08e7

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al