Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Pendik Asil Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: İbrahim Ayyılmaz
  • Sabit Telefon: 0216 379 27 28
  • Telefon: 0212 356 27 28
  • Mobil Telefon: 0532 268 36 68
  • Web Sitesi: http://www.asilevdenevenakliyat.com
  • E-Posta: asil.nakliyat@hotmail.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Dumlupınar Mahallesi Gözdağı Caddesi No:4
  • İlçe / Semt: Pendik
  • Ekleme Tarihi: 28 Temmuz 2017 10:16
asil-nakliyat

Açıklama

Evden eve nakliyat, her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan bir hizmet olması itibariyle özellikle günümüzde yoğun olarak talep edilmektedir. Birbirinden farklı birçok nakliye firması arasından yarattığımız değerle sıyrılmayı biliyor olmamızla Asil evden eve nakliyat ekibi olarak, her zaman sizlerin ilk tercihi oluyoruz. Evden eve taşımacılık işlemlerini en kısa süre içerisinde hızlıca gerçekleştiriyor olmamız itibariyle, sektörün lider konumunda yer alıyoruz. Yılların getirdiği tecrübe ışığında, siz değerli müşterilerimizin evlerini hiçbir sorun yaşamanıza olanak tanımadan taşıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemlerinden memnun kalmanızı garanti ediyoruz. Profesyonel taşımacılık konusunda kendimizi geliştiriyor olmamız itibariyle; gerek araç gerekse de uzman kadromuzla tam da istenilen düzeyde hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz.

Asil Evden Eve Nakliyat Müşteri Memnuniyetini Benimsiyor

Daimi olarak kaliteli nakliye işlemlerini gerçekleştiriyor olmamızla beraber, eşyalarınızın zarar göreceğinden dolayı duyduğunuz tedirginliği ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için öncelikle vermiş olduğunuz adrese gelerek, eşyalarınızı inceliyor ve ardından eşyalarınıza uygun olan ambalajları seçiyoruz. Eşyalarınız için yaptığımız seçim doğrultusunda ambalajlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Ambalajlama tamamlandıktan sonra da aracımıza, özenli bir şekilde taşıyarak her açıdan güvenliği sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliye işlemlerinde memnuniyetinize her zaman önem gösteriyoruz. Sizlerin yapması gereken tek işlem, kadromuzda bulunan ekip arkadaşlarımızı yönlendirmek oluyor. Yapacağınız yönlendirme dahilinde profesyonel ekip arkadaşlarımız, sizlerin isteğinize uygun olarak eşyaları düzenliyor. Fiyat açısından enekonomik teklifleri sizlerle paylaşıyor olmamızla birlikte bütçenizi de gözetiyoruz. Asil evden eve nakliyat olarak daha kaliteli hizmet almanız için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

   

Gösterim istatistikleri : toplam 2421 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 94597ae4ca24e09

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al