Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Sancaktepe Atasoy Nakliyat

  • Şirket Yetkilisi: Mustafa Ayırkan
  • Sabit Telefon: 0216 373 29 40
  • Telefon: 0212 495 41 41
  • Mobil Telefon: 0532 238 10 41
  • Web Sitesi: http://www.atasoynakliyat.com
  • E-Posta: info@atasoynakliyat.com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Yakacık Caddesi No: 151/10
  • İlçe / Semt: Sancaktepe
  • Ekleme Tarihi: 28 Temmuz 2017 10:37
atasoy-nakliyat

Açıklama

Nakliye işlemlerinin yorucu olması sebebiyle hayatı aksatabilen süre gerektirmesi de bir handikap oluyor. Atasoy nakliyat olarak hiçbir zaman sizlerin vakit kaybetmesini sağlamıyor olmamızla beraber en hızlı şekilde nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Üstün başarılı hizmet anlayışımızla birlikte nakliyat sektöründe kalitemizi ispatlamayı biliyoruz. Yapacağımız çalışmalara her zaman güvence veriyor olmamızla beraber yarattığımız farkı kanıtlıyoruz. Sizler için 7/24 hizmete açığız. Teknik personelimizin yanı sıra çağrı merkezinde bulunan personellerimiz de sizlerin en iyi hizmeti alabilmesi adına açıklayıcı şekilde sizlerle istediğiniz hizmet için işlem detaylarını paylaşıyorlar. Nakliye işlemlerinde her zaman programlı hareket ediyor olmamızla birlikte, program dahilinde taşımayı tamamlıyoruz.

Atasoy Nakliyat Yenilikçi Nakliye Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız taşıma işlemlerinde yeni nesil teknolojilere de hakim olarak ilerliyoruz. Firmamıza ait olan araçlarla gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemleri için özel olarak ambalajlama işlemi uyguluyoruz. Ambalajlama işlemlerinde uzman personellerimiz, yapacakları tespitin ardından işlemi tamamlıyorlar ve eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getiriyorlar. Eşyaların kaç oda olduğu fark etmeksizin gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemiyle birlikte zarar yaşamadan sizlere hizmet veriyoruz. Eşyaları getirdiğimiz noktaya ulaşmamızın ardından yükleme işleminde olduğu gibi aynı özenle indirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Ambalaj içerisinde olan eşyaların taşıma aşamasında da zarar görmemesi hassasiyetle işlemlerimizi devam ettiriyor olmamızla, sizlere güvenilirliğimizi ispatlıyoruz. Garantili olarak gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemlerinden harici olarak montaj ve söküm işlemlerini de duruma göre gerçekleştirebilmekteyiz. Uygun fiyat seçeneklerimizle Atasoy nakliyat ekibi olarak her zaman nakliye işlemleri için hazırız.

  

Gösterim istatistikleri : toplam 2332 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 154597ae9a535ffb

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al