Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Saraçoğlu Evden Eve Nakliyat

  • Sabit Telefon: 0216 359 40 53
  • Telefon: 0212 266 55 45
  • Mobil Telefon: 0532 173 48 77
  • Web Sitesi: http://www.saracoglunakliyat.com.tr
  • E-Posta: saracoglunakliyat@hotmail. com
  • Hizmetlerimiz: Şehiriçi Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Paketleme Hizmeti, Ambalajlama Hizmeti, Asansörlü Nakliyat, Depolama Hizmeti
  • Adres: Sahrayı Cedit Mahallesi Atatürk Caddesi İmam Rami Sokak No:11
  • İlçe / Semt: Kadıköy
  • Ekleme Tarihi: 11 Ağustos 2017 14:33
saracoglu-nakliyat

Açıklama

Saraçoğlu nakliyat, Kadıköy merkezli olarak 20 yılı aşkın süredir kurumsal taşımacılık hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Bu alanda asansörlü taşımacılık, yurtdışından temin edilen özel ambalajlama ürünleri, ücretsiz ekspertiz hizmetleri ve yaşam alanlarının yanı sıra ofis taşımacılığı konusunda da binlerce memnun müşteri referansı elde etmiş olan firmamızın güvencesi altında yer alın.

Sorunsuz bir taşımacılığı elde etmeniz ve Saraçoğlu nakliyat güvencesi altında yer almanız adına 7 gün, 24 saat boyunca ulaşımlarınızı sağlayın. Onlarca farklı araç ve 50’den fazla personeli ile öne çıkan Saraçoğlu nakliyat, sorunsuz taşımacılık hizmetleri konusunda elde edilen bu başarısı ile beraber her daim sınırlarını zorlamaya da devam etmektedir.

Saraçoğlu nakliyat ile Sorunsuz Taşımacılık İmkanları!

Saraçoğlu nakliyat ile sorunsuz bir taşımacılık imkanını elde etmek mümkündür! Her geçen gün bu alanda sınırlarını zorlayan ve günden güne daha fazla kişi tarafından ortak tercih olan firma, bugüne kadar binlerce memnun müşteri referansı elde ederek kurumsal kimliğini bir kademe öne çıkartmayı başarmıştır.

Şehir içi ve şehirlerarası yolculuk konusunda markalaşan firmamızın güvencesi altında yer alabilmek adına siz de bir iletişim ağı kurmayı ihmal etmeyin. Saraçoğlu nakliyat olarak, bu alanda markalaşmaya ve doğru çözümler üretmeye devam ediyoruz. Sorunsuz bir hizmeti elde etmek ve cazip avantajlardan faydalanabilmek adına siz de iletişiminizi kurabilir, her geçen gün daha fazla kişi tarafından ilgi gören firmamızın güvencesi altında yer alabilirsiniz.

 

Gösterim istatistikleri : toplam 3086 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Firma ID: 570598d95f746802

Problem raporla

İşleme alınıyor...

Cevapla

Hemen Teklif Al