Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

İstanbul Anadolu Yakası Nakliyat

İstanbul Anadolu Yakası Nakliyat firmaları çıkış noktası bu yakadan ama uluslararası taşımacılığa varacak şekilde sizlere hizmet vermektedir. Firmamızdaki tüm nakliye firmalarını dilerseniz bireysel olarak inceleyebilirsiniz ama firmalarımız hakkında bilmenizi istediğimiz bazı durumlar var.

 • Asansörlü nakliye hizmeti

Tüm firmalarımızda asansörlü nakliyat hizmet vardır ve evden eve nakliyat yaparken tüm firmalarımız kendi asansörlerini kullanmaktadır bu da kiralamaya nazaran çok daha uygun fiyat belirlemeye yardımcı olur.

 • Uygun fiyat garantisi (Ücretsiz Keşif)

Tüm firmalarımız ücretsiz keşif vermektedir ve fiyat karşılaştırma yapabilirsiniz bu nedenle ama eğer isterseniz müşteri hizmetlerimize ulaşarak bu hizmeti çok daha kısa sürede yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz de tamamen müsaittir ve hafta için & mesai saatlerinde açıktır.

 • Sigortalı ve faturalı hizmet

Bir nakliye firması tabii ki K belgeli olmalıdır ki fatura kesebilsin ama hasar sözleşmesi yapmak firmanın kendi çalışma politikası ile alakalıdır. Partalımızdaki tüm nakliye firmaları hasar sözleşmesi ve fiyat sabit şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

 • Hızlı ve kaliteli hizmet
 • Türkiye içinde ve dışında nakliye hizmeti

Tüm hizmetlerimizi inleyebilirsiniz tabii ki daha önce firmaların tamamını kullanmış müşteri yorumlarını inceleyerek. Lakin bir konuda bilgilendirme yapmak zorunda hissediyoruz kendimizi o da fiyat & performans değerlendirmesi yaparken ucuz nakliye firmalarının neden ucuz olduğunu sorgulamanız gerektiğidir. Çünkü taşınma işleminde tüm adımlar bellidir. Eğer sizlere teklif edilen ücretin detaylandırmasını isterseniz o nakliye firması madde madde bunu yapabilir. Örneğin; asansör kullanım bedeli, mesafe (mazot kullanımı), eleman giderleri, demirbaş giderleri gibi ama neden eğer ortalamanın çok üzerinde bir fiyat verilirse bu durumda da sorgulamalısınız çünkü nakliyecilikte maalesef korsan (deneyimsiz) firmalar da var ki aynı zamanda dolandırıcılar da var. Bu nedenle de çok dikkat ederek tercih yapmalısınız. En nihayetinde eğer bir sorun olursa korsan ya da dolandırıcı nakliye firmaları sizlere hiçbir geri ödemede bulunmaz ki faturalı hizmet tercih etmediğiniz için yasal olarak hakkınızı aramak gibi bir durumdan da yararlanamazsınız. Bu nedenle güvenilir, sitemiz gibi müşteri memnuniyeti odaklı portallar üzerinden doğru nakliye firmaları ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 21 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.