Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

İstanbul nakliyat fiyatları

Duyurular 17 Mayıs 2017

İstanbul nakliyat fiyatları internet üzerinden nakliyat sektörü ile ilgili en çok aratılan kelimelerden biridir. Evden eve taşımacılık yaptıracak kişilerin kendini karşılaşacağı rakama göre ayarlamak istemesi doğaldır lakin taşınma tarihin çok öncesinden talep edeceğiniz nakliyat fiyatı çok doğru olmayacaktır.

Fiyat teklifi alırken iyi bir teklif alabilmek için şehirlerarası için 7-10 gün şehiriçi için 2-3 gün öncesinden teklif almanız mantıklı olacaktır. 3-4 hafta öncesinden fiyat teklifi almanız asılsız bir fiyat almanıza sebep olacaktır.

İstanbul’da yapılacak olan evden eve taşımacılık hizmetinde eşyaların yoğunluğu, taşınma mesafesi, ambalajlama malzemesi ve talep edilen diğer özel hizmetlere göre fiyat verilmektedir. Şehiriçi yapılacak olan 2+1 bir ev taşımacılığı ortalama 800 liradan başlamaktadır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 2280 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

  • Sigortalı Evden Eve Nakliyat

    - on 6 Ekim 2021 - 0 Yorumlar

    İnsanlar evini taşıtırken genellikle eşyalarının zarar görmesine karşın eşyalarının sigortalı olarak taşınmasını talep ederler. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetinde ise bilinmeyen birçok gerçek var. Sigorta teminat bedeli 500 bin lira olsa dahi eşyalarınız zarar gördüğünde size bu parayı vereceklerini sanmayın. Teminat bedeli sigorta şirketi tarafından ödenecek en yüksek değerdir. Sigorta şirketi hangi durumlarda zararınızı karşılar? […]