Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

İstanbul Nakliyat Şikayetleri

Merhaba sevgili okurlarımız,

İstanbul’da evinizi taşıtacaksınız ve işini iyi yapan bir nakliye şirketi mi arıyorsunuz? İstanbul evden eve nakliyat firmaları portalımızda yer alan firmaların tamamı alanında uzman olmakla beraber bu firmaların yıl içerisinde binin üzerinde ev taşıtığını varsayacak olursak okuyacağımız tek bir şikayetin bir önemi yoktur.

İstanbul’da çok fazla nakliye şirketi yer almakta olup bu şirketlerin bazıları için hizmet kalitesinin bir önemi yoktur. Kalitesiz firmalar zaten verdikleri fiyat teklifleri ile kendini belli eder. 4 tane firmadan ortalama 1000 TL civarı bir fiyat teklifi aldıysanız ve son olarak bir nakliyeci size 700 lira fiyat verdiyse sizler için tehlike çanları çalıyor demektir. Nakliyat fiyatları ortalama olarak bellidir ve bu ortalamanın altında fiyat veren kişileri kesinlikle elemenizi öneririz ki nakliyat şikayetlerinin temel sebebi ucuz nakliyat hevesidir.

Para’nın zor kazanıldığının farkındayız lakin siz 5 liralık bir işi 3 liraya yaptırmaya çalıştığınızda bunun bedelini eşyalarınızın zarar görerek ödeneceğini bilmelisiniz. Evden eve nakliyat şikayetleri ile ilgili binlerce nakliyat şikayetini değerlendirdiğimizde bu şikayetlerin %99’unda sebep ucuz fiyat peşinde koşmaktan kaynaklanıyor.

Şikayetler genelde eşyaların paketlenmediği ve uzman işçilerin çalıştırılmadığından ötürü eşyaların zarar görmesi veya eşyaların yüklendikten sonra farklı sebeplerden ötürü ek bedeller talep edilmesidir. Adam gibi bir şirkete adam gibi para verecek olursanız işinizide adam gibi yaparlar. Onlarca nakliyeciyi aradıktan sonra içlerinde en düşük rakamı vereni tercih ettikten sonra boşuna kendinizi yorum şikayetçi olmayın! İnternet ortamında yazmış olduğunuz şikayet yayınlanana kadar o nakliyeci ismini değiştirmektedir.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 1983 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Cevapla

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.