Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

İstanbul Nakliyat Şirketleri

Duyurular 29 Ağustos 2017

İstanbul’da yaptıracağınız şehiriçi taşımacılık işlemlerinde tercih edebileceğiniz profesyonel bir nakliye şirketi arıyorsunuz lakin aklınız çok karışık çünkü her kafadan ayrı bir ses çıkıyor.

İstanbul’da onlarca yıldır tüm nakliyecilerle haşır neşir olmuş biri olarak sizlere bazı önerilerim olacak ve bu önerilerimde sizleri dikkat etmeniz gereken unsurlarla bilgilendireceğime emin olabilirsiniz.

Taşımacılık öncesi uyarılarım

1- Firmalardan teklif alırken karşınıza hoş sesli bir bayan’ın çıkması ve bu bayan’ın sizlere hikaye tadında taşımacılık hizmetini anlatması sizleri kandırmasın. Ofis ortamında çalışıp tek işi müşteriyi ikna etmek olan bu bayanlar’ın çoğu sözleşme aldıktan sonra sizinle muhattap bile olmayacaktır.

2- Teklif aldığınız firmalar hakkında internet ortamında yapılmış yorum ve şikayetleri göz önünde bulundurarak hareket edin. Birçok firma’nın internet ortamında yalan yorumlar yazdığını unutmayın!

3- Taşımacılıklarda gelecek ekip içerisinde şirket sahibi ile kan bağı olan birinin bulunması daima avantajınıza olacaktır. Şirket sahibinin kardeşi veya yeğeni iş başında olduğu sürece çalışanlar sorun çıkarmayacakır.

4- Teklifleri değerlendirirken cimri olmayın! Korsan firmalar genellikle işi alabilmek için fiyatı uygun tutmakta, eşyaları yükledikten sonra 2. pazarlığı yaparak fiyatı yükseltme peşindedir.

5- Ben herşeyi konuştum, sözleşmemi yaptım kimse sözleşmenin maddelerinin dışına çıkamaz ben Türk adaletine güveniyorum diyorsanız size kolay gelsin demekten başka birşey diyemem. Korsan firmalar gelişi güzel sözleşmeler imzalayıp hiçbir zaman varolmamış firmaların kaşesi ile sözleşmeler yapmakta ve kişiler bundan ötürü zarar görmektedir.

Kısacası taşımacılık öncesi dürüst şirketler ile çalışmaya özen gösterin. Bizler, rehberimizde sadece belgeli ve kaydı bulunan şirketlere yer verdik.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 2833 gösterim, bugün 3 gösterim

  

Cevapla

 • Bakırköy Ofis Taşımacılığı

  - on 25 Şubat 2022 - 0 Yorumlar

  Ofisini bir yerden başka bir yere taşımak isteyen iş sahipleri Bakırköy Nakliyat sayfasını ziyaret ederek karşılarına çıkarn şirketlerin hizmetlerinin kalitesinden yararlanabilirler. Taşımacılık işlemi gerçekleşmeden önce ürün sigortalama hizmeti bulunmaktadır. Bu da şirketimizin müşterilerine verdiği önemin en iyi örneğidir. Hizmetlerimiz taşıma öncesi, taşıma, taşıma sonrası olmak üzere 3 şekilde gerçekleşmektedir. Taşıma öncesi aşaması Bakırköy Nakliyat firmamız, […]

 • Esenler Evden Eve Nakliyat

  - on 25 Şubat 2022 - 0 Yorumlar

  Esenler Nakliyat Nakliye hizmetleri veren firmamız sizin için en güvenli taşımacılığı sağlamaktadır. Hızlı değil güvenli olarak taşımayı önemseyen Esenler Evden Eve Nakliyat firmamız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Güvenli taşımacılığımızda her şey sözleşmeye ve eşya sigortası kapsamına uygun olarak yapılmaktadır. Esenler Nakliyat Anlaşma Anlaşma aşamasında müşterilerimizin taşıtmak istedikleri eşyaları yerinde görmekteyiz. İster evden […]

 • Bakırköy Evden Eve Nakliyat

  - on 25 Şubat 2022 - 0 Yorumlar

  Bir evden başka bir eve taşınırken toparlanmak ve plan yapmak önem taşımaktadır. Bu nedenle işinizi gerçek anlamda kolaylaştıracak bir firma ile anlaşmalısınız. Bakırköy Nakliyat, hassasiyetinizi bilerek eşyalarınızı gerekli özeni göstererek taşıyacaktır. Eşyaların zarar görmemesi için koruma amaçlı olarak streçlenmeleri ve köpükle taşınmaları gerekmektedir. Bakırköy Nakliyat olarak bütün bu aşamalara dikkat etmekteyiz. Taşımacılık öncesinde eşyaların tutacağı […]

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.