Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

İstanbul Nakliyat Şirketleri

İstanbul’da yaptıracağınız şehiriçi taşımacılık işlemlerinde tercih edebileceğiniz profesyonel bir nakliye şirketi arıyorsunuz lakin aklınız çok karışık çünkü her kafadan ayrı bir ses çıkıyor.

İstanbul’da onlarca yıldır tüm nakliyecilerle haşır neşir olmuş biri olarak sizlere bazı önerilerim olacak ve bu önerilerimde sizleri dikkat etmeniz gereken unsurlarla bilgilendireceğime emin olabilirsiniz.

Taşımacılık öncesi uyarılarım

1- Firmalardan teklif alırken karşınıza hoş sesli bir bayan’ın çıkması ve bu bayan’ın sizlere hikaye tadında taşımacılık hizmetini anlatması sizleri kandırmasın. Ofis ortamında çalışıp tek işi müşteriyi ikna etmek olan bu bayanlar’ın çoğu sözleşme aldıktan sonra sizinle muhattap bile olmayacaktır.

2- Teklif aldığınız firmalar hakkında internet ortamında yapılmış yorum ve şikayetleri göz önünde bulundurarak hareket edin. Birçok firma’nın internet ortamında yalan yorumlar yazdığını unutmayın!

3- Taşımacılıklarda gelecek ekip içerisinde şirket sahibi ile kan bağı olan birinin bulunması daima avantajınıza olacaktır. Şirket sahibinin kardeşi veya yeğeni iş başında olduğu sürece çalışanlar sorun çıkarmayacakır.

4- Teklifleri değerlendirirken cimri olmayın! Korsan firmalar genellikle işi alabilmek için fiyatı uygun tutmakta, eşyaları yükledikten sonra 2. pazarlığı yaparak fiyatı yükseltme peşindedir.

5- Ben herşeyi konuştum, sözleşmemi yaptım kimse sözleşmenin maddelerinin dışına çıkamaz ben Türk adaletine güveniyorum diyorsanız size kolay gelsin demekten başka birşey diyemem. Korsan firmalar gelişi güzel sözleşmeler imzalayıp hiçbir zaman varolmamış firmaların kaşesi ile sözleşmeler yapmakta ve kişiler bundan ötürü zarar görmektedir.

Kısacası taşımacılık öncesi dürüst şirketler ile çalışmaya özen gösterin. Bizler, rehberimizde sadece belgeli ve kaydı bulunan şirketlere yer verdik.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 3056 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

 • İhale sitelerinde madur olmayın

  - on 30 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

  Son 2-3 yıldır piyasaya armut.com veya sahibinden.com gibi birçok web sitesi ortaya çıktı. Tüm işletmeler gibi bu işletmelerin de para kazanma isteği herşeyin önüne geçmiş. İnternette baktığımızda bu siteler hakkında birçok şikayet yer almakta çünkü müşteri memnuniyetinin onlar için pek bir önemi yok! Onlar sadece kazandıkları parayı göz önünde bulundururlar. armut.com’un çalışma şekli: armut.com sitesi […]

 • Evden eve nakliyat şikayetleri

  - on 29 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

  Evden eve nakliyat konusunda çok fazla şikayet duymaktayız peki ama bu sektörde neden bu kadar çok şikayet yer almakta? Şikayetlerle ilgili tarafsız olarak bakmak gerekirse suç tek taraflı olmuyor. Bazen nakliyeciler işi almak için fiyatı uygun verip daha sonra 2. bir pazarlık ile fiyatı yükseltmeye çalışmakta, bazen ise müşteriler uygun fiyat alabilmek için eşyalarını gizlemekte […]

 • İstanbul Nakliyat Şirketleri

  - on 29 Ağustos 2017 - 0 Yorumlar

  İstanbul’da yaptıracağınız şehiriçi taşımacılık işlemlerinde tercih edebileceğiniz profesyonel bir nakliye şirketi arıyorsunuz lakin aklınız çok karışık çünkü her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. İstanbul’da onlarca yıldır tüm nakliyecilerle haşır neşir olmuş biri olarak sizlere bazı önerilerim olacak ve bu önerilerimde sizleri dikkat etmeniz gereken unsurlarla bilgilendireceğime emin olabilirsiniz. Taşımacılık öncesi uyarılarım 1- Firmalardan teklif alırken […]

 • İstanbul nakliyat fiyatları

  - on 17 Mayıs 2017 - 0 Yorumlar

  İstanbul nakliyat fiyatları internet üzerinden nakliyat sektörü ile ilgili en çok aratılan kelimelerden biridir. Evden eve taşımacılık yaptıracak kişilerin kendini karşılaşacağı rakama göre ayarlamak istemesi doğaldır lakin taşınma tarihin çok öncesinden talep edeceğiniz nakliyat fiyatı çok doğru olmayacaktır. Fiyat teklifi alırken iyi bir teklif alabilmek için şehirlerarası için 7-10 gün şehiriçi için 2-3 gün öncesinden […]

 • İstanbul yaka arası nakliyat

  - on 29 Eylül 2017 - 0 Yorumlar

  Müşterilerin son birkaç aydır en çok şikayetçi olduğu konulardan birtanesi iki yaka arası yapılan taşımacılıklarda meydana gelen fiyat artışıdır. 3. Köprü’nün açılması ile birlikte 1.ve 2. köprü kamyon trafiğine tamamen kapatılmış olup her ne kadar belli bir dönem vapurlarla idare edilsede 3. köprü kullanılmadığı için vapur trafiğinede kapatılan deniz trafiği neticesinde tüm kamyonlar 3. köprüyü […]