Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

İstanbul Nakliyat Şirketleri

İstanbul’da yaptıracağınız şehiriçi taşımacılık işlemlerinde tercih edebileceğiniz profesyonel bir nakliye şirketi arıyorsunuz lakin aklınız çok karışık çünkü her kafadan ayrı bir ses çıkıyor.

İstanbul’da onlarca yıldır tüm nakliyecilerle haşır neşir olmuş biri olarak sizlere bazı önerilerim olacak ve bu önerilerimde sizleri dikkat etmeniz gereken unsurlarla bilgilendireceğime emin olabilirsiniz.

Taşımacılık öncesi uyarılarım

1- Firmalardan teklif alırken karşınıza hoş sesli bir bayan’ın çıkması ve bu bayan’ın sizlere hikaye tadında taşımacılık hizmetini anlatması sizleri kandırmasın. Ofis ortamında çalışıp tek işi müşteriyi ikna etmek olan bu bayanlar’ın çoğu sözleşme aldıktan sonra sizinle muhattap bile olmayacaktır.

2- Teklif aldığınız firmalar hakkında internet ortamında yapılmış yorum ve şikayetleri göz önünde bulundurarak hareket edin. Birçok firma’nın internet ortamında yalan yorumlar yazdığını unutmayın!

3- Taşımacılıklarda gelecek ekip içerisinde şirket sahibi ile kan bağı olan birinin bulunması daima avantajınıza olacaktır. Şirket sahibinin kardeşi veya yeğeni iş başında olduğu sürece çalışanlar sorun çıkarmayacakır.

4- Teklifleri değerlendirirken cimri olmayın! Korsan firmalar genellikle işi alabilmek için fiyatı uygun tutmakta, eşyaları yükledikten sonra 2. pazarlığı yaparak fiyatı yükseltme peşindedir.

5- Ben herşeyi konuştum, sözleşmemi yaptım kimse sözleşmenin maddelerinin dışına çıkamaz ben Türk adaletine güveniyorum diyorsanız size kolay gelsin demekten başka birşey diyemem. Korsan firmalar gelişi güzel sözleşmeler imzalayıp hiçbir zaman varolmamış firmaların kaşesi ile sözleşmeler yapmakta ve kişiler bundan ötürü zarar görmektedir.

Kısacası taşımacılık öncesi dürüst şirketler ile çalışmaya özen gösterin. Bizler, rehberimizde sadece belgeli ve kaydı bulunan şirketlere yer verdik.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 2910 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

 • Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde yüksek residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

 • Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beyoğlu ilçesi Katip Mustafa Çelebi mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi gereksinim duyuyorsunuz? O vakit doğru yere geldiniz. Ticarethanemiz çok sayıda araç ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Beşiktaş Nisbetiye Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beşiktaş semti Nisbetiye mahallesinde Ev taşımacılık hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunar.

 • Maltepe Girne Evden Eve Nakliyat

  - on 23 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Maltepe mahallesi Girne mahallesinde Evden eve nakliyat işletmesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Şirketimiz birçok kamyon ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sağlar.

 • Arnavutköy Çilingir Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Arnavutköy bölgesi Çilingir mahallesinde Ev taşımacılık işletmesine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile kurumsal taşımacılık hizmeti sağlar.