Hoşgeldin ziyaretçi! [ Kaydol | Giriş Yap

İstanbul Nakliyat Şirketleri

Duyurular 29 Ağustos 2017

İstanbul’da yaptıracağınız şehiriçi taşımacılık işlemlerinde tercih edebileceğiniz profesyonel bir nakliye şirketi arıyorsunuz lakin aklınız çok karışık çünkü her kafadan ayrı bir ses çıkıyor.

İstanbul’da onlarca yıldır tüm nakliyecilerle haşır neşir olmuş biri olarak sizlere bazı önerilerim olacak ve bu önerilerimde sizleri dikkat etmeniz gereken unsurlarla bilgilendireceğime emin olabilirsiniz.

Taşımacılık öncesi uyarılarım

1- Firmalardan teklif alırken karşınıza hoş sesli bir bayan’ın çıkması ve bu bayan’ın sizlere hikaye tadında taşımacılık hizmetini anlatması sizleri kandırmasın. Ofis ortamında çalışıp tek işi müşteriyi ikna etmek olan bu bayanlar’ın çoğu sözleşme aldıktan sonra sizinle muhattap bile olmayacaktır.

2- Teklif aldığınız firmalar hakkında internet ortamında yapılmış yorum ve şikayetleri göz önünde bulundurarak hareket edin. Birçok firma’nın internet ortamında yalan yorumlar yazdığını unutmayın!

3- Taşımacılıklarda gelecek ekip içerisinde şirket sahibi ile kan bağı olan birinin bulunması daima avantajınıza olacaktır. Şirket sahibinin kardeşi veya yeğeni iş başında olduğu sürece çalışanlar sorun çıkarmayacakır.

4- Teklifleri değerlendirirken cimri olmayın! Korsan firmalar genellikle işi alabilmek için fiyatı uygun tutmakta, eşyaları yükledikten sonra 2. pazarlığı yaparak fiyatı yükseltme peşindedir.

5- Ben herşeyi konuştum, sözleşmemi yaptım kimse sözleşmenin maddelerinin dışına çıkamaz ben Türk adaletine güveniyorum diyorsanız size kolay gelsin demekten başka birşey diyemem. Korsan firmalar gelişi güzel sözleşmeler imzalayıp hiçbir zaman varolmamış firmaların kaşesi ile sözleşmeler yapmakta ve kişiler bundan ötürü zarar görmektedir.

Kısacası taşımacılık öncesi dürüst şirketler ile çalışmaya özen gösterin. Bizler, rehberimizde sadece belgeli ve kaydı bulunan şirketlere yer verdik.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 2655 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Cevapla

  • Sigortalı Evden Eve Nakliyat

    - on 6 Ekim 2021 - 0 Yorumlar

    İnsanlar evini taşıtırken genellikle eşyalarının zarar görmesine karşın eşyalarının sigortalı olarak taşınmasını talep ederler. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetinde ise bilinmeyen birçok gerçek var. Sigorta teminat bedeli 500 bin lira olsa dahi eşyalarınız zarar gördüğünde size bu parayı vereceklerini sanmayın. Teminat bedeli sigorta şirketi tarafından ödenecek en yüksek değerdir. Sigorta şirketi hangi durumlarda zararınızı karşılar? […]