Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Çıkış noktası İstanbul ya da değil… tüm nakliye işlemlerinizde firmamızı kullanabilirsiniz. Firmamız İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat işlerimde de yanınızda ama sadece ülke içi taşımacılık değil aynı zamanda uluslararası taşımacılık alanında da sizlere hizmet vermektedir. Aslında portalımız bir nakliye şirketi değil. Sadece K belgeli ve uygun evraklandırma sahibi, fatura kesebilen nakliye firmalarının oluşturduğu bir birleşme alanıdır. Aynı zamanda firmamız bünyesindeki tüm nakliye firmalarının yapması gereken bazı fedakarlıklar var. Mesela keşiflerin tamamını yerinde yapmak zorundadırlar ve keşiflerimiz tamamen ücretsizdir öte yandan keşifte belirlenen hizmet vereli eğer o firmayla çalışırsanız hasar sözleşmesinde bildirilir ki bu madde ve hasar sözleşmesinin tamamı müşterilerimizin lehine olan bir çalışmadır.

Uzmanlık elbette önemlidir ve her işte her zaman insanlar uzman kişilerle çalışmak ister ama neden uzmanlığı yani diğer ismiyle kaliteyi ucuza elde etmek varken daha pahalıya alalım değil mi? Bu nedenle evden eve nakliyat firmaları içinde keşif yaptırıp sitemiz üzerinde en uygun hizmeti tercih edebilirsiniz. maalesef her sektörde dolandırıcılar kol geziyor ve bu durum nakliye sektöründe de bu şekilde ama portalımız gibi kuruluşlar sayesinde hem sadece yasal olan firmalarla çalışabilirsiniz hem de kaliteli hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz. Firmamızda sadece bizim sözümüz değil aynı zamanda nakliye şirketlerini sitemiz aracılığında tanıyan, kullanan eski müşterilerimizin online yorumlarını da inceleyebilirsiniz.

Kaliteli bir nakliye hizmetini belirleyen en önemli detay asla fiyatlandırma değildir. Ucuz nakliyeciliğin iyi olmadığını aslında daha önce eğer başınıza gelmişse korsan ya da dolandırıcı nakliye firmalarının ucuz hizmet bahanesiyle sizleri çekmesinden anlayabilirsiniz. Eğer gerçekten de nakliyecilikle alakalı en uygun hizmeti almak istiyorsanız bu durumda kaliteli ucuza değil de en uygun rakamla elde etmeye çalışmalısınız. Geçen sene itibariyle enflasyon oranının, doların ve akabinde mazot fiyatlarının fırlaması özellikle nakliye fiyatlarında büyük bir artışa neden oldu. Asla bunu inkâr edemeyiz ama fiyatlarımızın piyasa normlarına göre daha uygun olmasındaki bir diğer önemli nedense firmamız bünyesindeki nakliye firmalarının aralarında tutuştukları rekabettir. Bu durum daha az ödemenize neden oluyor tabii.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 22 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.