Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kadıköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Kadıköy semtinde gerek duyduğunuz asansörlü nakliye işi için şirketimizi tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi artık ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Kadıköy ilçesinde yüksek katlı residansların sayısı hızla artmakta olduğundan asansör sistemine duyulan ihtiyaç de zamanla artmaktadır.

Kadıköy Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü nakliyat sanıldığı gibi pahalı bir hizmet değildir. Tam aksine işçilik zamanını kısalttığı için daha ekonomiktir. Asansör sistemi ile yapılan taşıma işlemleri hem daha ivedi hem de daha hesaplı olacaktır. Eşyalarınızı taşıtırken vinçli nakliye konusunda ısrarcı olmalısınız.

Kadıköy Asansörlü Nakliye Avantajları

Vinçli nakliye hizmetinin sizlere birsürü avantajını sayabiliriz lakin bunlardan en çok bilinenleri:

1- Nakliye hizmeti daha seri bir biçimde yapılır.
2- Nakliye sırasında meydana çıkabilecek zarar önlenir. Bina içerisinden sağlanan taşımacılık hizmetinde eşyalar kolaylıkla zarar görecektir.
3- Nakliyat hizmeti daha hesaplı bir şekilde gerçekleştirilir.
4- Avrupa standartlarında bir taşımacılık hizmeti alırsınız.

Asansör Sistemleri Nedir?

İlk olarak 1960’lı yıllarda Almanya’da tasarlanan bu asansörler bir çekici veya bir kamyonet üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe geçmiş Alüminyum merdivenlerden oluşan bu sistem yüksek binalara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak için üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Vinç sistemleri avrupa ülkelerinde uzun zamandır kullanılırken bizlerde genel olarak son onbeş yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, jeneratör kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 47 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde yüksek residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

 • Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beyoğlu ilçesi Katip Mustafa Çelebi mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi gereksinim duyuyorsunuz? O vakit doğru yere geldiniz. Ticarethanemiz çok sayıda araç ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Beşiktaş Nisbetiye Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beşiktaş semti Nisbetiye mahallesinde Ev taşımacılık hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunar.

 • Maltepe Girne Evden Eve Nakliyat

  - on 23 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Maltepe mahallesi Girne mahallesinde Evden eve nakliyat işletmesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Şirketimiz birçok kamyon ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sağlar.

 • Arnavutköy Çilingir Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Arnavutköy bölgesi Çilingir mahallesinde Ev taşımacılık işletmesine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile kurumsal taşımacılık hizmeti sağlar.