Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kadıköy Asansörlü Nakliyat

İstanbul Kadıköy ilçesinde gereksinim duyduğunuz asansörlü taşımacılık hizmeti için şirketimizi tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de mobil asansör sistemi kullanılmaktadır. Kadıköy bölgesinde çok katlı binaların sayısı gün geçtikçe çoğaldığından mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de gün geçtikçe artmaktadır.

Kadıköy Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü evden eve nakliyat umulduğu gibi pahalı bir iş değildir. Tam aksine işçilik zamanını kısalttığı için daha ekonomiktir. Mobil asansör sistemi ile gerçekleştirilecek nakliye işlemleri hem daha hızlı hem de daha hesaplı olacaktır. Dairenizi taşıtırken asansörlü taşımacılık konusunda ısrarcı olmanızda fayda var.

Kadıköy Asansörlü Nakliyat Avantajları

Mobil asansörlü nakliye hizmetinin sizlere oblarca avantajını sayabiliriz ama bunlardan en çok bilinenleri:

1- Nakliyat hizmeti daha çabuk bir türde tamamlanır.
2- Nakliyat esnasında meydana çıkabilecek zarar en aza indirgenir. Bina içinden sağlanan nakliyat işlemlerinde eşyalar kolayca zarar görecektir.
3- Evden eve nakliyat hizmeti daha ekonomik bi şekilde sağlanır.
4- Dünya standartlarında bir nakliye hizmeti alırsınız.

Vinç Sistemleri Nasıl Çalışır?

İlk defa 1960’lı dönemde Almanya’da tasarlanan bu makineler bir çekici veya bir kamyon üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe geçirilmiş Alüminyum bomlardan oluşan vinç sistemi yüksek binalara veya çatılara mobilya çıkarmak için üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri avrupa ülkelerinde uzun zamandır tercih edilirken ülkemizde yoğun olarak son onbeş yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, elektrik kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 9 gösterim, bugün 2 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.