Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kâğıthane Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Kâğıthane semtinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü nakliyat hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de mobil asansör sistemi tercih edilmektedir. Kâğıthane semtinde yüksek katlı binaların sayısı gün geçtikçe artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan ihtiyaç de zamanla artmaktadır.

Kâğıthane Asansörlü Nakliye Ücretleri

Asansörlü taşımacılık umulduğu gibi yüksek fiyatlı bir servis değildir. Tam tersi işçilik zamanını kısalttığı için daha ucuzdur. Vinç sistemi ile gerçekleştirilecek nakliye işlemleri hem daha ivedi hem de daha hesaplı olacaktır. Eşyalarınızı taşıtırken vinçli taşımacılık hizmetinde ısrarcı olunuz.

Kâğıthane Asansörlü Taşımacılık Avantajları

Vinçli taşımacılık hizmetinin sizlere birsürü avantajını sayabiliriz ama bunlardan en mühim olanı:

1- Taşımacılık hizmeti daha seri bir biçimde tamamlanır.
2- Nakliyat sırasında meydana çıkabilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içerisinden yapılan nakliye hizmetinde eşyalar kolaylıkla zarar görür.
3- Evden eve nakliyat servisi daha ekonomik bi şekilde gerçekleştirilir.
4- Dünya standartlarında bir nakliye hizmeti alırsınız.

Vinç Sistemleri Nasıldır?

İlk olarak 1960’lı dönemde Almanya’da meydana getirilen bu sistemler bir römork veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe geçirilmiş Alüminyum bomlardan oluşan bu sistem yüksek yerlere veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak için üretilmiştir. Bu vinç sistemleri  28-72 metre uzunluğa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri gelişmiş ülkelerde uzun zamandır kullanılırken Türkiye’de yoğun olarak son bikaç yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, jeneratör kullanılarak veya PTO ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 45 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde yüksek residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

 • Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beyoğlu ilçesi Katip Mustafa Çelebi mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi gereksinim duyuyorsunuz? O vakit doğru yere geldiniz. Ticarethanemiz çok sayıda araç ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Beşiktaş Nisbetiye Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beşiktaş semti Nisbetiye mahallesinde Ev taşımacılık hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunar.

 • Maltepe Girne Evden Eve Nakliyat

  - on 23 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Maltepe mahallesi Girne mahallesinde Evden eve nakliyat işletmesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Şirketimiz birçok kamyon ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sağlar.

 • Arnavutköy Çilingir Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Arnavutköy bölgesi Çilingir mahallesinde Ev taşımacılık işletmesine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile kurumsal taşımacılık hizmeti sağlar.