Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kâğıthane Asansörlü Nakliyat

İstanbul Kâğıthane semtinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü taşımacılık işi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi artık ülkemizde de mobil asansör sistemi talep edilmektedir. Kâğıthane bölgesinde yüksek katlı binaların sayısı zamanla arttığından asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

Kâğıthane Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü nakliyat sanıldığı gibi masraflı bir servis değildir. Tam aksine işçilik süesini kısalttığı için daha ucuzdur. Vinç sistemi ile yapılacak taşımacılık işlemleri hem daha çabuk hem de daha ekonomik olacaktır. Dairenizi taşıtırken vinçli taşımacılık konusunda ısrarcı olmanızda fayda var.

Kâğıthane Asansörlü Taşımacılık Faydaları

Mobil asansörlü taşımacılık hizmetinin sizlere birsürü artısını sayabiliriz lakin bunlardan en çok bilinenleri:

1- Taşımacılık hizmeti daha çabuk bir biçimde yapılır.
2- Nakliyat sırasında meydana çıkabilecek zarar önlenir. Bina içerisinden yapılan nakliyat hizmetinde eşyalar kolayca zarar görür.
3- Nakliyat servisi daha ekonomik bi şekilde sağlanır.
4- Avrupa standartlarında bir taşımacılık hizmeti alırsınız.

Mobil Asansör Sistemleri Nasıl Çalışır?

İlk defa 1960’lı yıllarda Almanya’da tasarlanan bu sistemler bir römork veya bir kamyonet üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe tasarlanmış Alüminyum bomlardan oluşan bu sistem yüksek katlara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu asansör sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri avrupa ülkelerinde uzun süredir kullanılırken ülkemizde genel olarak son bikaç yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, elektrik kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 19 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.