Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kâğıthane Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Kâğıthane bölgesinde gereksinim duyduğunuz asansörlü nakliyat hizmeti için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi günümüzde ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Kâğıthane semtinde yüksek residansların sayısı hızla artmakta olduğundan asansör sistemine duyulan ihtiyaç de gün geçtikçe artmaktadır.

Kâğıthane Asansörlü Nakliye Fiyat Tarifesi

Asansörlü taşımacılık sanıldığı gibi pahalı bir hizmet değildir. Tam aksine işçilik süesini kısalttığı için daha ucuzdur. Asansör sistemi ile yapılacak taşıma işlemleri hem daha ivedi hem de daha hesaplı olacaktır. Eşyalarınızı taşıtırken vinçli nakliyat konusunda ısrarcı olunuz.

Kâğıthane Asansörlü Nakliye Faydaları

Asansörlü taşımacılık hizmetinin sizlere birsürü avantajını sayabiliriz ama bunlardan en mühim olanı:

1- Nakliye hizmeti daha hızlı bir şekilde sağlanır.
2- Nakliye esnasında meydana gelebilecek zarar önlenir. Bina içerisinden sağlanan nakliye hizmetinde eşyalar kolaylıkla zarar görecektir.
3- Nakliyat işi daha ekonomik bir şekilde sağlanır.
4- Avrupa standartlarında bir nakliyat hizmeti alırsınız.

Vinç Sistemleri Nasıl Çalışır?

İlk defa 1960’lı zamanlarda Almanya’da tasarlanan bu asansörler bir römork veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe tasarlanmış Alüminyum bomlardan oluşan bu sistem yüksek binalara veya çatılara eşya çıkarmak için üretilmiştir. Bu vinç sistemleri  28-72 metre uzunluğa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri avrupa ülkelerinde uzun süredir tercih edilirken ülkemizde genel olarak son onbeş yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, elektrik kullanılarak veya PTO ile çalıştırılmaktadır. Vinç sistemi tambur ve çelik halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 23 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.