Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Kartal Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Kartal ilçesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat servisi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi günümüzde ülkemizde de vinç sistemi talep edilmektedir. Kartal ilçesinde çok katlı binaların sayısı hızla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de gün geçtikçe artmaktadır.

Kartal Asansörlü Nakliye Fiyatları

Asansörlü taşımacılık sanıldığı gibi pahalı bir iş değildir. Tam aksine işçilik sürecini kısalttığı için daha ekonomiktir. Vinç sistemi ile yapılan taşıma işlemleri hem daha hızlı hem de daha hesaplı olacaktır. Dairenizi taşıtırken vinçli nakliye hizmetinde ısrarcı olmanızda fayda var.

Kartal Asansörlü Taşımacılık Avantajları

Vinçli nakliyat hizmetinin sizlere çok sayıda faydasını sayabiliriz fakat bunlardan en çok bilinenleri:

1- Nakliye hizmeti daha seri bir biçimde yapılır.
2- Nakliye sırasında meydana çıkabilecek zarar en aza indirgenir. Bina içinden yapılacak nakliye işinde eşyalar kolayca zarar görecektir.
3- Taşınma servisi daha hesaplı bir şekilde sağlanır.
4- Dünya standartlarında bir nakliye hizmeti alırsınız.

Asansör Sistemleri Nasıldır?

İlk defa 1960’lı dönemde Almanya’da üretilen bu makineler bir römork veya bir kamyonet üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe tasarlanmış Alüminyum merdivenlerden oluşan bu sistem yüksek binalara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre uzaklığa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Asansör sistemleri avrupa ülkelerinde uzun zamandır kullanılırken ülkemizde genel olarak son bikaç yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, ceyran kullanılarak veya hidrolik güç ünitesi ile çalıştırılmaktadır. Asansör sistemi tambur ve halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 22 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.