Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Küçükçekmece Asansörlü Nakliyat

İstanbul Küçükçekmece semtinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü nakliye hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi kullanılmaktadır. Küçükçekmece ilçesinde yüksek yapıların sayısı zamanla arttığından mobil asansör sistemine duyulan ihtiyaç de zamanla artmaktadır.

Küçükçekmece Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Asansörlü nakliye sanıldığı gibi yüksek fiyatlı bir iş değildir. Tam tersi işçilik zamanını kısalttığı için daha ucuzdur. Mobil asansör sistemi ile yapılacak taşımacılık işlemleri hem daha hızlı hem de daha hesaplı olacaktır. Evinizi taşıtırken asansörlü taşımacılık hizmetinde ısrarcı olmanızda fayda var.

Küçükçekmece Asansörlü Taşımacılık Avantajları

Mobil asansörlü nakliye hizmetinin sizlere oblarca artısını sayabiliriz fakat bunlardan en çok bilinenleri:

1- Taşımacılık hizmeti daha seri bir şekilde yapılır.
2- Taşıma sırasında meydana gelebilecek zarar önlenir. Bina içerisinden sağlanan nakliye işinde eşyalar kolaylıkla zarar görecektir.
3- Ev taşımacılık işi daha hesaplı bi şekilde sağlanır.
4- Avrupa standartlarında bir nakliye hizmeti alırsınız.

Asansör Sistemleri Nedir?

İlk defa 1960’lı zamanlarda Almanya’da tasarlanan bu asansörler bir römork veya bir kamyonet üzerinde monte edilmiş bir halde çalıştırılır. İç içe geçmiş Alüminyum merdivenlerden oluşan merdiven sistemi yüksek binalara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak için üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre uzaklığa yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Vinç sistemleri avrupa ülkelerinde uzun süredir kullanılırken ülkemizde genel olarak son bikaç yıldır kullanılmaktadır.

Bu sistemler, jeneratör kullanılarak veya kamyon ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve çelik halat yardımıyla çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 7 gösterim, bugün 1 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.