Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Pendik Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Pendik semtinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü nakliyat işi için işletmemizi tercih edebilirsiniz. Yurtdışında olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Pendik semtinde çok katlı binaların sayısı zamanla arttığından vinç sistemine duyulan ihtiyaç de gün geçtikçe artmaktadır.

Pendik Asansörlü Taşımacılık Fiyat Tarifesi

Asansörlü evden eve nakliyat sanıldığı gibi yüksek fiyatlı bir iş değildir. Tam aksine işçilik süesini kısalttığı için daha ekonomiktir. Vinç sistemi ile gerçekleştirilecek taşıma işlemleri hem daha hızlı hem de daha ucuz olacaktır. Eşyalarınızı taşıtırken mobil asansörlü nakliyat konusunda ısrarcı olmalısınız.

Pendik Asansörlü Taşımacılık Faydaları

Vinçli nakliye hizmetinin sizlere çok sayıda artısını sayabiliriz ama bunlardan en mühim olanı:

1- Nakliyat hizmeti daha seri bir şekilde tamamlanır.
2- Nakliyat sırasında meydana gelebilecek zarar ortadan kaldırılır. Bina içinden yapılan taşımacılık işlemlerinde eşyalar kolayca zarar görür.
3- Taşınma hizmeti daha hesaplı bi şekilde gerçekleştirilir.
4- Avrupa standartlarında bir nakliyat hizmeti alırsınız.

Asansör Sistemleri Nasıl Çalışır?

İlk olarak 1960’lı dönemde Almanya’da üretilen bu makineler bir çekici veya bir araç üzerinde monte edilmiş bir şekilde çalıştırılır. İç içe tasarlanmış Alüminyum bomlardan oluşan bu sistem yüksek katlara veya çatılara yapı malzemnesi çıkarmak amacıyla üretilmiştir. Bu merdiven sistemleri  28-72 metre yüksekliğe yetişebilecek kapasiteye sahiptir. Vinç sistemleri gelişmiş ülkelerde uzun süredir tercih edilirken ülkemizde genel olarak son onbeş yıldır tercih edilmektedir.

Bu sistemler, elektrik kullanılarak veya hidrolik güç ünitesi ile çalıştırılmaktadır. Merdiven sistemi tambur ve çelik halat yardımı ile çalıştırılır.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 20 gösterim, bugün 2 gösterim

  

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Sarıyer Yeniköy Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Yeniköy mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. Ticarethanemiz onlarca kamyon ve uzman personelleri ile profesyonel nakliyat hizmeti sağlar.

 • Sarıyer Maslak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Sarıyer ilçesi Maslak mahallesinde Evden eve taşımacılık servisine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. İşletmemiz onlarca kamyon ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Kâğıthane Ofis Taşımacılığı

  - on 5 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Kâğıthane Ofis Taşımacılığı gereksinimleriniz için profesyonel bir taşımacılık şirketi ile sözleşmenizi tavsiye ederiz. Ofis nakliyesi ev nakliyatı gibi basit bir iş değildir. Ofis ortamında bulunan birçok elektronik eşya bulunmaktadır. Ofis içerisinde bulunan bu elektronik eşyaların paketlenmesi için elverişli elektrostatik paketleme malzemelerine ihtiyaç duyulur.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.