Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İnsanlar evini taşıtırken genellikle eşyalarının zarar görmesine karşın eşyalarının sigortalı olarak taşınmasını talep ederler. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetinde ise bilinmeyen birçok gerçek var. Sigorta teminat bedeli 500 bin lira olsa dahi eşyalarınız zarar gördüğünde size bu parayı vereceklerini sanmayın. Teminat bedeli sigorta şirketi tarafından ödenecek en yüksek değerdir.

Sigorta şirketi hangi durumlarda zararınızı karşılar?

Sigorta şirketleri hamal’ın eşyayı taşırken düşürerek kırması sonucu meydana gelen zararı karşılamaz. Sigorta şirketinin zararı karşılaması için poliçede yer alan hasarlardan biri meydana gelmeli. Kamyon kaza yapar, doğal afete maruz kalır veya kamyon içerisinde yer alan eşyalar gasp edilirse zararınız karşılanır. Kısacası zararınızın karşılanması için eşyalarınızın başına gelen olay sigorta kapsamında yer almalıdır.

Zararın karşılama prosedürü nasıl işler?

Eşyalarınız zarar gördükten sonra konu ile ilgili sigorta şirketine bilgi vermeniz halinde bir sigorta eksperi sizinle iletişime geçerek eşyalarınızı inceleyecektir. Eksper, eşyalarınızda meydana gelen zararı gözden geçirdikten sonra hasar tespti yaparak raporunu sigorta şirketine bildirir.

Sigorta şirketi zararımı ne zaman öder?

Sigorta şirketi eline eksper raporu ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçerek biçilen değer üzerinden mutabakat imzalamak isteyecektir. Sigorta şirketinin size ödemek istediği rakam üzerinden mutabıksanız mutabakatı imzaladıktan sonra sizin banka hesabınıza ödemenizi gerçekleştirecektir.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 304 gösterim, bugün 1 gösterim

  

Cevapla

 • Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Büyükçekmece bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz asansörlü evden eve nakliyat işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bundan sonra ülkemizde de vinç sistemi tercih edilmektedir. Büyükçekmece bölgesinde yüksek residansların sayısı zamanla artmakta olduğundan mobil asansör sistemine duyulan gereksinim de hızla artmaktadır.

 • Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beyoğlu ilçesi Katip Mustafa Çelebi mahallesinde Ev taşımacılık servisine mi gereksinim duyuyorsunuz? O vakit doğru yere geldiniz. Ticarethanemiz çok sayıda araç ve uzman ekibi ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

 • Beşiktaş Nisbetiye Evden Eve Nakliyat

  - on 7 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beşiktaş semti Nisbetiye mahallesinde Ev taşımacılık hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yere geldiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sunar.

 • Maltepe Girne Evden Eve Nakliyat

  - on 23 Temmuz 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Maltepe mahallesi Girne mahallesinde Evden eve nakliyat işletmesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde doğru yere geldiniz. Şirketimiz birçok kamyon ve uzman personelleri ile kusursuz taşımacılık hizmeti sağlar.

 • Arnavutköy Çilingir Evden Eve Nakliyat

  - on 10 Ağustos 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Arnavutköy bölgesi Çilingir mahallesinde Ev taşımacılık işletmesine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile kurumsal taşımacılık hizmeti sağlar.