Hoşgeldin ziyaretçi! [ Giriş Yap

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Duyurular 6 Ekim 2021

İnsanlar evini taşıtırken genellikle eşyalarının zarar görmesine karşın eşyalarının sigortalı olarak taşınmasını talep ederler. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetinde ise bilinmeyen birçok gerçek var. Sigorta teminat bedeli 500 bin lira olsa dahi eşyalarınız zarar gördüğünde size bu parayı vereceklerini sanmayın. Teminat bedeli sigorta şirketi tarafından ödenecek en yüksek değerdir.

Sigorta şirketi hangi durumlarda zararınızı karşılar?

Sigorta şirketleri hamal’ın eşyayı taşırken düşürerek kırması sonucu meydana gelen zararı karşılamaz. Sigorta şirketinin zararı karşılaması için poliçede yer alan hasarlardan biri meydana gelmeli. Kamyon kaza yapar, doğal afete maruz kalır veya kamyon içerisinde yer alan eşyalar gasp edilirse zararınız karşılanır. Kısacası zararınızın karşılanması için eşyalarınızın başına gelen olay sigorta kapsamında yer almalıdır.

Zararın karşılama prosedürü nasıl işler?

Eşyalarınız zarar gördükten sonra konu ile ilgili sigorta şirketine bilgi vermeniz halinde bir sigorta eksperi sizinle iletişime geçerek eşyalarınızı inceleyecektir. Eksper, eşyalarınızda meydana gelen zararı gözden geçirdikten sonra hasar tespti yaparak raporunu sigorta şirketine bildirir.

Sigorta şirketi zararımı ne zaman öder?

Sigorta şirketi eline eksper raporu ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçerek biçilen değer üzerinden mutabakat imzalamak isteyecektir. Sigorta şirketinin size ödemek istediği rakam üzerinden mutabıksanız mutabakatı imzaladıktan sonra sizin banka hesabınıza ödemenizi gerçekleştirecektir.

Etiket bulunamadı

Gösterim istatistikleri : toplam 222 gösterim, bugün 2 gösterim

  

Cevapla

 • Bakırköy Ofis Taşımacılığı

  - on 25 Şubat 2022 - 0 Yorumlar

  Ofisini bir yerden başka bir yere taşımak isteyen iş sahipleri Bakırköy Nakliyat sayfasını ziyaret ederek karşılarına çıkarn şirketlerin hizmetlerinin kalitesinden yararlanabilirler. Taşımacılık işlemi gerçekleşmeden önce ürün sigortalama hizmeti bulunmaktadır. Bu da şirketimizin müşterilerine verdiği önemin en iyi örneğidir. Hizmetlerimiz taşıma öncesi, taşıma, taşıma sonrası olmak üzere 3 şekilde gerçekleşmektedir. Taşıma öncesi aşaması Bakırköy Nakliyat firmamız, […]

 • Esenler Evden Eve Nakliyat

  - on 25 Şubat 2022 - 0 Yorumlar

  Esenler Nakliyat Nakliye hizmetleri veren firmamız sizin için en güvenli taşımacılığı sağlamaktadır. Hızlı değil güvenli olarak taşımayı önemseyen Esenler Evden Eve Nakliyat firmamız sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Güvenli taşımacılığımızda her şey sözleşmeye ve eşya sigortası kapsamına uygun olarak yapılmaktadır. Esenler Nakliyat Anlaşma Anlaşma aşamasında müşterilerimizin taşıtmak istedikleri eşyaları yerinde görmekteyiz. İster evden […]

 • Bakırköy Evden Eve Nakliyat

  - on 25 Şubat 2022 - 0 Yorumlar

  Bir evden başka bir eve taşınırken toparlanmak ve plan yapmak önem taşımaktadır. Bu nedenle işinizi gerçek anlamda kolaylaştıracak bir firma ile anlaşmalısınız. Bakırköy Nakliyat, hassasiyetinizi bilerek eşyalarınızı gerekli özeni göstererek taşıyacaktır. Eşyaların zarar görmemesi için koruma amaçlı olarak streçlenmeleri ve köpükle taşınmaları gerekmektedir. Bakırköy Nakliyat olarak bütün bu aşamalara dikkat etmekteyiz. Taşımacılık öncesinde eşyaların tutacağı […]

 • Güngören Mareşal Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Güngören ilçesi Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde Evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz? O zaman doğru yeri buldunuz. Ticarethanemiz birçok araç ve uzman ekibi ile kurumsal nakliyat hizmeti sunar.

 • Beykoz Esenevler Evden Eve Nakliyat

  - on 29 Nisan 2022 - 0 Yorumlar

  İstanbul Beykoz ilçesi Esenevler mahallesinde Evden eve nakliyat servisine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Şirketimiz onlarca araç ve uzman ekibi ile profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır.